bugün

iki tane parti afişi yırtarak kürtlerin sonunu getirdiğini sanan çok zeki insandır.
Kürtlerin sonunun gelmediğini ama bir yerlerden başlamak gerektiğini bilen insandır.Bugün afişler yırtılır yarın kökleri kazınır bu ülkeden.
Kürtlerin kökünü kazımak iÇin önce bayrak yırtmak gerektiğini sanan ama yüz yıllardır kimsenin yapamadığını bayrak yırtarak yapılabileceğini sanan tahammülsüz gerizekalı orospu Çocuklarının yeryüzünde hala yaşadığını gösteren olaydır. Gülünüz geÇiniz efendim.
Bu insan eline geÇen market broşürünü de yırtıp atan insandır,durduramazsınız. (bkz: ) Ben.
şaka insanıdır. afiş yırtmak, sandığa gidene engel olmak mıdır? yırtıcı insan seni.
adi insanların afişlerini yirtmaktir. bizim verdiğimiz vergilerle maaşını alacaksın, bir de sonra ülkeye zarar vereceksin, toprak isteyeceksin, askere kurşun sikacaksın, k.rtçe eğitim diyeceksin.

(bkz: hdp nin pkk nın siyasi uzantısı olması)
(bkz: demokrasi diyenlerin hala ağalık sistemiyle yönetilmesi)
Vatansever bir yiğittir allah ondan razı olsun.
alnı öpülesi insandır.

benimdir, kadın başıma korkmuyorum lan onlardan, vatansız köpekler.
Elleri dert gormesın dıyerek dua ettıgım ınsandır.
diyarbakırın kalbinde mhp ve devlet bahçeli afişlerini yırtmayan insan ne kadar şerefliyse, demokrasi düşmanı olduğu için hdp afişlerini yırtan zat o kadar şeref yoksunudur.
(bkz: aklını kürtlerle bozmuş liseli milliyetçi)