bugün

bir yobaz köpek tarafından yazıldığı belli olan senaryo eseri.
bu ülkede sürekli hocalar kızlara tecavüz eder, solcular başörtülü kadını döver zaten.

(bkz: yemeyin bunları)
laikliğin teminatıdır.
olayın yalan olduğunu düşünenler yapılan ayıbın farkında olup örtbas etmeye çalışıyorlar. yahu burası türkiye ve ayrıca izmir; ilk kez mi oluyor... ayrıca madur olan hanımefendinin ismi cinsi nette, inanmayan teyit etsin. kimseyi müfteri ilan etmenin manası yok! http://www.ensonhaber.com...boyle-denize-giremez.html

nedir yani inanmanız için sözcü' den odatv.com' dan mı link verelim.
olay münferit bir laikçi* histerisi olarak nitelenip geçilebilir. mağduru da ızaten mahkemeye başvurmuş hukuki süreç devam eder.

esas sorgulanması gereken "ben asker karısyım" diyince jandarma'nın gerçekten geri çekilip çekilmediğidir. jandarma da polis gibi devletin düzeni sağlamakla görevli bir gücüdür. sadece kanuna göre hareket etmelidir. eğer gerçekten zorunlu askerlik gereği silah altına alınan bir jandarma eri/onbaşısı/çavuşu, bir asker eşine saygısızlık yaptığı iddiasıyla askerliğinin ızdırap olacağından korkarak kanunu uygulamamışsa o zaman durum vahimdir.

söz konusu laikçi nefret bayanının eşinin rütbesini de merak ettim doğrusu. malum lojman ortamında binabşı-yüzbaşı arasında olduğu gübü binbaşının eşi yüzbaşının eşinin de komutanı/üstü şeklinde bir ilişki var aralarında çoğu zaman. acaba kendisi hangi hanımların komutanıymış sormak lazım.

bazı subayları darbe yapmaya kalkınca, askerlerin göz göre göre öldürülmesine seyirci kalma iddialarıyla suçlanınca ceza almamaya, hatta hiç soruşturma bile açılmamasına alışmış bir ordunun bazı mensuplarının bazı eşleri için de asker eşi olmak sıradan vatandaşı yönetme hakkıyla hareket edebilmek demekse demokrasi adına vay halimize.
(bkz: kaçın irtica geliyor)
bu ülkede askerlik mesleğine sadece bol para veren yer gözüyle bakıldığı sürece böyle kalitesiz asker hanımlarını da görmek mümkün efendim.
"askeriyeyi ve asker ailelerini dinsiz göstereceğim de nasıl göstereceğim?" kaygısına düşmüş, iktidarsız beyinlerin ürettiği cümle.

neremle gülsem bu polemik yaratma çabasına bilemedim.
yobaz kadın! sorsan, rejimi kurtardığını söyler.
olayın gerçek ya da yalan olduğu ile ilgili bir açıklama yapmak gereği duydum
bu ne kadar gerçektir bilemem ama bu olayın aynısını birebir ben yaşadım.
bilenler bilir, yerin ismini vermek istemiyorum ama balıkesir de askeriyeye ait 4 koydan oluşan turizm işletmesinde aynı olay gözümün önünde oldu. burası askeriyeye aittir ve genelde paşa ve generallerin yazlıkları bulunmaktadır.
haşemalı, yazlıklardan bir tanesini kiralayan bir kadın plajda slogan ve alkışlarla dışarıya çıkartıldı.
hoş bir durum değil ama kendisinin de geldiği yeri düşünüp öyle hareket etmesi gerekirdi.
anadan üryan girene de karşı çıkar. ortası makbuldür diye düşünmektedir kanımca.
haşemanın yasak olduğu bir yere haşemalı girip haşemasızlara laf atıp aşağıladığı için bu duruma düşmüş olması muhtemel bünyedir.
zalimin zulmü varsa mazlumun Allah ı var.
yobazların mağdur edebiyatı ile ona buna çamur attığı asılsız haberlerden sadece biri.
asparagas haber.
söz konusu olayın izmir'de geçimiş olması nedense hiç şaşırtmadı.
habercilikten zerre haberi olmayan insanların yaptıkları haber. zira haberde hiçbir kesinlik yok, zanlı ifade vermemiş, mahkemeye çıkmamış, suçlama bile yapılmamış, kanıt yok ve fakat nedense ortada suçlu olduğu iddia edilen biri var ve zavallı jandarmaların ağzını mı kırmış artık ne yaptıysa jandarmalar ifadesini "alamıyor".
"belirtti, söyledi, dikkat çekti.." vs gibi ifadeler haber dilinde kişileri bir olaya inandırmaya ve yönlendirmeye yönelik olarak bilinir. çocuk faktörü kullanılarak da olay pekiştirilmiş, tebrik ediyorum inanan ahmakları.

"şenocak, jandarmanın b.p.'nin ifadesini bile alamadığını, ifade vermeye gelmediğine dikkat çekti."
jandarma neye dikkat çekiyor?, "ifade alamamak" nedir ?, jandarma devletin bir organı değil midir?

yapmayın, etmeyin, kurmacadır bu haber.
laikçi teyzelerimizin cumhuriyeti korumak adına yaptığı son girişimdir. iyi girişmişlerdir kendileri. sonunun gelmemesinin ve aydınlık Türkiye için çalışmalırını devam ettirmeleri temennesiyle.

(bkz: adam döverek ülke kurtarmak)
(bkz: laikçi teyzeler)
(bkz: ülkücü gençler)
biz demokratik bir ülkeyiz öyle denize haşemayla filan girenleri kabul edemeyiz!.he bak anadan üryan girersen o zaman başımızın üstünde yerin var.hem laikleşmiş de oluruz!.
asparagas olduğu besbelli haber.
--spoiler--
'Haşema' olarak bilinen tesettürlü mayo ile denize insanları rahatsız etmemek için kayalıkların arasından girdiğini söyleyen Hatice Şenocak, B.P.'nin, "iran'a Arabistan'a, sizin gibi olan insanların ülkesine gidin.
--spoiler--
bu ne lan saçmalığa bak.zaytung bile daha inandrıcı.
Beyler toplayin seti gidiyoruz. diye bitirilen haberdir.
bu ülkede asker olmak söyle dursun, asker eşi olmanın bile büyük imtiyazlar, ayrıcalıklar sağladığını gösteren durum.
sonra ya koca askerler de yargılanır mı diye soranlar buradan yola çıksınlar,
kocasını yargılamazsan, karısı da gelir başına eder.

daha yargılanabilir bir asker gürühu icin 12 eylülde sabah 9 da sandık basına gidecegim. (bkz: sözüm söz).

http://www.zaman.com.tr/h...et-edip-bogmaya-kalktilar
lezbiyen asker karısıdır, çıplak kadın vücudu görmekten hoşlanıyordur.
göz zevkine düşkün, alnından öpülesi kadındır.
uydurma haber...desteklemek için birde yaşanmış olay demişler. 2 tane salak internet sitesinde uyduruk kaynaklar göstererek gerçekliğini ispat edemezsiniz... troll olduğunu biliyorumda insanlara bok atma bari..