bugün

illaki solcu düşünceler barındırmayan zihinlerdir.

gerçek ülkücüler hayır diyor.
Evet oyu verende zihin yok mk dediğim durum.
Cehape yanlısı olmayan, pis tayyip de demeyen, bi kitleye mensup olmayan, kimseyi de takmayan insan ve zihnidir. insanları ayırmaktan vazgeçin.
bir ülkücü olarak sonuna kadar "hayır" diyeceğim. hayırlı olacak inş.
(bkz: anayasa maddelerine bakmadan evet diyen insan zihniyeti)

cevabı basittir, Erdoğan yerine Demirtaş gibi biri gelirse diye hayır.
evet verecek olan arkadaşlara düşen görevler olduğunu gösteren zihinlerdir. ben burada son 1 aydır yazıyorum neredeyse evet veren arkadaşlar açsınlar bir başlık neden evet vermemiz gerektiğini anlatsınlar ki bizlerde onlara göre "doğru yolu" bulalım. çağrılarım hep cevapsız kaldı ama nedense.

oysa o kadar eminler ki evetin doğru tercih olduğuna ve kendi mantıklarının doğrusu olduğuna ama niyeyse yazılan bir çok entiriyi okuduğum halde beni yüzde 10 kadar bile tatmin eden bir entiri göremedim. referanduma kadar hatta referandumdan yıllar sonra bile görebileceğimi de zannetmiyorum..

misal şu meclisten geçen 18 maddenin bir kritiğini yapsınlar en başta. halkın yani bizlerin yararına olan kısımlarını anlatsınlar bize ki belki bizlerde evet veririz..
hayır vereceğim için zihnimi sorgulayan özelden gelsin anayasa konuşalım görelim ne kadar hakimsiniz bekliyorum.
ohal ilanını meclisin yaptığını düşünen montofon sığırlarına çıkarmadan 6 atacak yetkinliktedir.

ohal ilanını başkan yapıyor değişiklik teklifinde aqumun mal değneği. aç da iki satır araştır.

vallaxi elimi kana bulamaktan korkuyorum bu eğitilmez hırsızlar yüzünden.
meclisteki onay vericekler kendi adamları olan bi meclis başkanı ise burda problem var demektir. öyle oldumu nerde kaldı objektif kararlar.
görsel
zihin derken? onların zihni mi varmış ben ota boka muhalefet oldukları için hayır veriyorlar sanmıştım. bir beyinleri olduğuna inanmıyorum. evet!
Görüp görebileceğin en güzel zihindir.
sevgili arkadaşım; bu sözlükte bile insanlar onlarca kez "hakaret ve küfür etmeden, gelin yeni anayasa taslak paketini rasyonel bir şekilde tartışalım" diye çağrılarda bulundular. o zaman siz evet oyu vermeyi düşünenleri başlıklarda hiç göremedim ben.
hayır yanlış anlama. kesinlike "zaten siz salaksınız, tartışamazsınız" gibi içi boş bir elitistliğin içine girmiyorum. sadece demokrasi adına sunabileceğiniz hiçbir argümanınız yok diyorum. o yüzden bence hiç boşuna tatava yapmayın. "biz padişahlık istiyoruz, insan hakları vs. gereksiz şeyler bizim için. tek adama biat ederek mutluyuz biz" deyin ve siz de kurtulun, biz de. böylesi tam zaman kaybı çünkü.
Şimdi sana anasayada olanları uygulamaya geçirmeyip anayasayı takmıyorum diyen bir cumhurbaşkanı müsvettesinin kendisini korumak amacıyla yaptığı referandumu istemediğin keder eleştirip bak bunlar olursa olur demek yerine senin içi saman dolu kafatasının anlacağı şeyi söyliyeyim: Siz akapeliler Evet dediği için hayır diyorum. Evet demek akpli olmaktır.
Bu kadar vatan haininin olduğu yerde sadece saygı duyulacak zihindir.

Tartışırız bunu ama kardeş cahillik zor zenaat izah edemeyiz. Dokunma görsünler %65sağ görüşlü yurdum insanını.