hayır diyenler kendi mutluluğunun, evet diyenler ise başkalarının mutluluğunun peşindedir aslında. mesele sadece bu.
evet diyenlere oranla daha güzel kızlarla da seviştiğimiz doğrudur.

kıskanın ibneler.
HAyatım boyunca ağzıma alkol sürmedim. ve başkanlık sistemine hayır diyorum.
yobazlara katlanmak içindir.
(bkz: evet diyenlerin haramı çok sevmesi) değildir.

görsel
Hirsizliğa, haksizliğa, tecavüzlere hayır diyenler, Evet diyenlerin derdi olmuştur. Hadi size hiyarli cumalar.
bunun alkol içmekle ne alakası var, beynini kullanıp hayır diyenlerin gizli gizli abazalık yapıp evet diyenlerden farkı da bu, biz beynimizi kullanırız.
(bkz: troll başlıkları)
(bkz: sazan avi)
(bkz: fişleme)
Yalan bir iddia. Ben içki içmiyorum mesela. Hatta çoğunlukla içki icmeyenler hayır diyor. Kripto muhafazakarlar la karıştırılıyoruz sanki.
Gerici değildir.

'hayır diyorum alkoliğim. size ne?'dir.

gereksiz bir tespitimsi.
Berbat bir genelleme.
Gerçeklik payı oldukça düşük
Evet diyenlerin Kürdistan'a zemin hazırlıyor olacakları gerçeğini bir an önce kabullenmesi gerekir.
Maddeler iyice ele alınmalı çünkü oldukça göz ardı edilmeye çalışılan maddeler var.
evet çıkarsa salağın devleti yıkılıyor hala alkol muhabbeti yapan var.
Kimseyi ilgilendirmeyen durum. içen insan kendine içer seni de gram ilgilendirmez öyle yada böyle kabul etmek zorundasın millete bahane bulamayıp böyle alakasız saçma şeylerden bok atmakta üstünüze yok.
evet diyenler de ingiliz , amerikan himayesini çok seviyolar, hatta kahraman amerikan askeri için reisleri dua falan ediyor.
evet diyenlerin pedofili olması gariptir.