bugün

Sevgili hayvan sever yazarın kaçı bu konuya vakıf bilmiyorum ama ben yeni öğrendiğim bir durumdan dolayı çok üzgün, kızgın ve hatta evet çok öfkeliyim.

Kulakları sarılı bir köpeğin sahibine geçmiş olsun, hayırdır şeklinde içim üzülerek, ama sahibi nasıl da ilgili kimbilir neyi vardı yavrucağzın merhametiyle ve iyi niyetiyle sormuştum üstelik.

Aldığım yanıt köpeğin kulakları dik dursun diye estetik operasyon geçirdiği şeklindeydi...

Bu uygulamayı ben yeni öğrendim ve gerçekten ne kadar merhametsiz, ne kadar dış görünüş manyağı gösteriş sever bir topluma doğru gittiğimizi bir de bu şekliyle deneyimledim.

Bi rahat bıraksanız eşinizi, çocuğunuzu, evde beslediğiniz hayvanınızı ve aslında en başta kendinizi...
Doğallığın mutluluğunu yaşayamanlar olarak azap çektiriyorsunuz çevrenizdeki herkese...
Bi ruhunuza dönseniz keşke...

ve o operasyonu yapan doktor nasıl bir vicdan taşıyor acaba o da ayrı, sakın ben yapmazsam başkası yapar edebiyatı ile gelmesin karşıma hiçbir veteriner.

ve ve ve ve yasalar neredesiniz?!!!!

Son bir not;
Bu konuda büyük bir kampanya başlatabilecek bağlantıları olan hayvan sever dostların da duyarsız kalmayacaklarına inanıyorum.
görsel
bu da hayvanlara yapılan estetik operasyon sonrası temsili olmayan fotoğraf yazar arkadaşlar...
güncel Önemli Başlıklar