bugün

Kesinlikle dev orumcekler. Bunlar araştırılmalı. Bilmiyorum evrimleri çok ilginç. Sanki her durumda hayatta kalabilirlermiş gibi geliyor.
Yılanla karşılaşmsı ve yok etmesi çok etkileyici. O videodan sonra bi konusma tapasim gelmisti,
(bkz: balina)

ofisteki kızların ikisi de birer balina kadar. zorluk çekmem anlaşmakta.
tavşanlar. "abi mutlu musun böyle" diye sorardım. hayvanların hayatı ye-iç-sıç-çiftleş dörtgeninde geçiyor. oh mis gibi.
Kedi

Neden bu kadar umirsamaz piç olduklarini sorardim.

(bkz: kedi canını senin)
Hepsiyle konuşmak isterdim olmuşken tam olsun.
kedi: cool hayvan kafa şişirmez .
kuş: kuşbakışı insanlık nasıl görünüyor diye biliriz
sinek: bi git bak kanka neyapıyor etrafında hatun matun var mı ? denilebilir.
Deve. Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye o da nerem doğru ki demiş. Böyle bir söylenti var aslı var mıdır.
Suan balkonumda olan kopekle konusmak isterdim. Dun eve giderken yolda buldugum kopek yavrusunu evime aldim. Yemek verdim. Bir hayvan hic mi havlamaz. Neyin var tatlim diye sorasim var.
Kargayla konuşurdum, en çok yaşayan hayvanlardan, uçuyor bir de, gördüğü çok şey vardır. Baya uzun sohbet ederiz.
papağan. lakin bütün hayvanlar konuşabilse şu an konuşabilen hayvan kategorisindeki papağan konuşamaz olurdu büyük ihtimal. bi dizide öyle oluyodu elemanın biri ölümsüzdü bi günlüğüne tek bu ölümlü oluyodu diğer herkes ölümsüz falan. neyse. öyle de bi şanssızlığım vardır yani. bütün hayvanlar konuşabilse bana yeşil başlı lal ördek düşerdi.
görsel
eşek. sapıkların isimlerini sorardım.
kedi ile

kavga ederken ne diyolar merak ediyorum

ha birde yolda napıyon lan dangalak der gibi bakanlar ne diyor merak ediyorum.
Köpeklerle konuşmak isterdim.
(bkz: kuduruk balina)
penguenin muhabbeti pek bayık olur diye tahmin ediyorum:

-aaabi gööttümüz doonndduuaa!!!
tavşan tabiki. amina koduğum nerden gelio bu kadar enerji, hap mi atiosun sen derdim.
Sivrisinek ile konuşup sülalesine saydırmak isterdim.
görsel

dertlerine çare olmak için...
köpek.

tek soru sorarım. bebek bezini tırtıklayıp yola saçarak sabah sabah neden midemi bulandırıyorsun?
Karınca tabiki soracak o kadar soru var ki.
insanlarla konuştuk anlaştık oldu bitti. anlaşmadıģımız bir hayvanlar kalmıştı. Soracağımız
Akla zarar sorularla en sonunda yeter artık deyip masum hayvanların susma orucuna başlamalarına sebep olacağımız bir gerçektir.
hiç birisi ile dir. Normal insanlarla konuşamıyoruz amk bir de hayvan çıkarmayın başımıza. ben iki ayaklı hayvanlardan bıkmışım.
Hayvanlar konuşuyorsa eğer bunu hayvanlara sormak gerekirdi hangi insanla muhatap olmak isterdin diye..
(bkz: köpek)