bugün

boynundaki gümüş zincirinden de belli olacağı gibi kıroluk potansiyeli barındıran biri.
ağzı sürekli burnuna, gözüne doğru seyirten aptal gibi saf gibi bir şey. (bkz: senin yüzüne nolmuş)
kelimeleri yavaş yavaş söylemeye başlıyor ve yüklemi damdan düşer gibi konduruyor. y-a-r-ı-n o-y-u-n-d-a baş-ar-ılı olacağız!
daha kazandığı bir yarışmaya denk gelmedigim insan evladı. ulan bi insan bu kadar mı beceriksiz, bu kadar mı işe yaramaz olur arkadaş. hayır bu yarışmaya niye almışlar ona anlam vermeye çalışıyorum. kara kaşına kara gözüne aldanmışlar desem, o da yok, bildiğin sevimsiz bi şey. hani küçükken mahallede durduk yere orasını burasını cimcirip nedensizce canını acıtmak istediğiniz bebeler olurdu ya, aynı öyle bi tipi var. elimde olsa eve getirip televizyonun üstüne koyar, önünden her geçtiğimde şamarı yerleştiririm.
yarışmada ne işe yaradığı çok merak edilen yarışmacıdır.
başırısız şapşal survivor yarışmacısı. Çocuğu görünce bir gülme isteği oluşuyor insanda, sürekli derbeder haldeki tipi, yakaları sürekli kayık tişörtü ve altından çıkan zinciriyle alık alık gezinen insancık.
kazandığı hiç bir oyunu hatırlamadığım yarışmacı bildiğin silik karekter.
kaybetmeye mahkum genc.
bildiğin loser amk. var ya hep amarikanın, ilyuminaticilerin oyunu. adam yahudi diye tutuyolar onu orda.

yetenek, atletiklik namına hiçbir s*k*m yok. balkon çocuğu.
büyük ihtimal yarışma sonrasında adı "survivor hayim" değil "düştü hayim" olarak kalacak olan fabregas kişisi.
Gün geçtikçe kıldan adam haline gelen adaya yakışmayan survivor yarışmacısı.
adalar birleşince 2 hafta içinde elenecek olan survivor yarışmacısı.
kırıta kırıta yürüyen erkek. denge sorunu buna denir.
almeda ile kapışsa kesin yenilir. çok kuvvetsiz , dengesiz biri.
terazi burcu olması kuvvetle muhtemel kisi.
dengede oldukça kötü olan ama her türlü sevimli olabilen yarışmacıdır güldürüyor yahu...
keşke adaya gelmeden önce biri ona boy abdesti alması gerektiğini söyleseymiş adam her oyunda düşer mi ya arkadaş acun bile isyan etmiş sonunda abi bunları nasıl beceriyorsun anlamıyorum demiiş..
yarışmanın en pasif adamı. kinetik zekası eksilerde.

Allah'ını seven bu adamın niye hala elenmediğini söylesin.
sevimli ve komik, çok doğal ayrıca.
kıro gibi gözüküyor (bkz: demir kolye ve yere tükürmesine bakılırsa)
çubuk yakalama oyununda kendini buldu çocuk. Herkesin hayata gelişinin bi amacı vardır; hayimin ki de buymuş.. Canım ya nasıl mutlu.

Edit: şapşalcık çok da tatlı, nasıl bıcır bıcır konuşuyor, tek ortak noktaları yıldızlarmış..
Birlesme partisinde izletilen videoyla beni deli gibi guldurmus yarismacidir. O ne mallikti oyle. Ama cok sagol be Hayim uzun zamandir boyle gulmemistim.
embesildir.
(bkz: kes o sakalı ne dediğin anlaşılmıyo)

diksiyon dersi alması gereken surivor yarışmacısı.
kanımın kaynadığı tek sörvayvır yarışmacısı. belli ki hassas bir yapısı var. annesiyle telefonla yaptığı görüşme bu yapısını destekler nitelikte duygusaldı.

- yıldızlaraaa bakıyoor ühüü gecelerii ortak noktamız çühhünki

yerim lan seni.