bugün

Daha o mertebeye erişemedim. Ders sırasında çöp kutusunda kalem açmaktır.
Tv karşısında uyuya kalmak bu genÇ yaşta.
erasmusla isvece gitmekti zamaninda.
çekirdek çitlerken içini atıp kabuklarını yemek.
eğer kısmet olursa bi ara evlencem......
ales vardı bir pazar günü, bilen vardır sınav baba gelir eşit ağırlıkçıya. kampüse girdim, osurmam lazım. insanlar yürüyor önümde, az yavaşladım, baktım rahatım, tam salıyorum arkamda bi kız var. osurma mesafesini ayarlayıp (koku-ses-çokomel eğrisi) osuracağım. ben hızlandım arayı açmak için, kız da hızlandı. saat yasak olduğu için geç kaldığını düşünüyor zalımın kızı. ben koşmaya başladım, kız da koşuyor. osuramadım o ara.

girdik sınava, ben fenayım ama. yarım saat, bi saat, iki saat. olmuyor abi, tutamıyorum. dedim hafiften salayım belki anlaşılmaz. saldım yavaştan, akşam kuru, sabah yumurta yemiştim. nasıl rahatlık nasıl güzellik anlatamam. gözetmene sarılacağım o derece, osurdum ya dünya bana güzel. arkadan bir ses geldi ince, zarif, hoş. ayıp filan diyor, allah belanı versin diye fısıldıyor. döndüm kıza baktım, o kız. evet o kız. ilk başta osurmama engel olan zalımın kızı. bi iki saniye kadar bakıştık, o ara sanıyorum medeniyetsiz dedi bana. gayet sakin bi şekilde gözlerine baktım ve dedim ki; sen bunu hak ettin.

bu da böyle bi anımdır.

editoloji: eksileyen sığır pempe sıçıyormuş, bokunda da boncuk varmış.
bir avm'nin otoparkında ................

deli gibi park yeri aradık lan. ne sandınız? büyük çılgınlıktı!
herkesin hayatına göre değişen durum. biri için çılgın olan diğeri için sıradan olabileceği için değişken durumdur.
Şirketin yangın merdiveninde sigara içiyorum şu an.
Babamın bana bıçak çekmesi ve bir müddet sonra şaka demesi.
gondola bindim. allah da beni kahretmesin. yükseklik korkum var üstelik.

üzerimdeki kıyafetimin yüzünden hep kaydım, ha düştüm ha düşücem durumundaydım. resmen yüksekten değil düşmekten korktum.
adam gibi koruma yoktu ki, düşmeye çok müsaitti alet.
kardeşim yanımdaydı, o da korktu gömdü kafasını bana, onu da ayrı tutmam gerekti.

bak ya hatırladıkça tansiyonum düşüyor.
Lise yıllarında daha sevgili mevzularından habersizdim.. O dönemde cennet mahallesi dizisi retingleri alıp götürmüştü.

Sultan karakterinin resmi, her arkadaşımın cüzdanın da bulunmaya başlamıştı.. Neyse bende içten içe yanıyorum tabi ki

ilk kız arkadaşım mutlaka sultan gibi olacaktı bende ferhat ve hayalimi gerçekleştirecektim..

Ailemin maddi imkanları iyi olduğu için kolejde okuyordum ve haliyle hiç romen ve çingene arkadaşım yoktu..

Bende varoş mahallellere gidiyordum.. O duyguyu yaşamak için benden 2 yaş büyük bir esmer bombayı tavlamıştım..

Annesi tıpkı pembe gibi giyinirdi rengarenk, dayısı vardı beter ali hatta benden 50 lira borç almışlığı bile var.(hala geri vermedi.)

Neyse tamda hayalimdeki ilişkiyi yaşamaya başlamıştım. Onların evlerinde misafirlik yapıyorum hatta akşamları çalgıya bile gidiyordum..

ilk ilişkim olmasından ötürü müdür bilinmez.. zihnimde sultan diye kurguladığım leyla bana fazlaca dominat davranmaya başlamıştı..

Hesap soruyor, sürekli küfrediyor ve abilerine dövdürmekle tehdit ediyordu.. Resmen ailenin kölesi olmuştum..

Hoşuma gitmesi bir tarafa vucudumdaki morlukları anneme açıklayamaz olmuştum.. Ama hayatımın çılgınlığı dediğim o an;

Kız arkadaşım beni kucaklayıp bir resim çektirmiştik. Eğer ayrılmaya kalkarsan, herkese gösterir seni rezil ederim demişti.

Korkudan eşyalarımı toplayıp 15 günlük ara tatilde meriç dayımlara kaçmıştım.. O zamanlar kontörlü telefonum vardı.. bakiyemde -20 idi..

Leyla bana ulaşamadığı için ilçemizin yerel gazetesine öpüşürkenki resmimi koyup, kayıp aranıyor ilanı vermişti..

Ailemde bu gazetenin en büyük okuyucusu olması ardından, leylanın beter alinin ve pembenin beni istemeye gelmeleri herşeyi ayyuka çıkarttı..

Şimdilerde ne zaman bir çingene görsem, hatta kağıt toplayan abileri yolumu değiştiririm..

Neyse siz siz olun, asla ama asla fantezi dünyanıza kapılmayın.. Kalbiniz ve onurunuz kırılabilir..

Merak edilen resim spoilerda, (umarım ziyaretçiler görmüyordur..)

--spoiler--

https://image.ibb.co/mhRk6S/11313.jpg

--spoiler--
Ağabeyim mert, 1000 cc'lik motoruyla sarıl belime gezdireyim seni demişti. Yok dedim sağol.

Oha. Aşırı bence bu bile.

Hayabusa almak istiyor, ona da binmeyeceğim inşallah.
Üf bu ne çılgınlık.