bugün

şu an ki halimi özetleyen cümledir yukarıdaki.

lanet üniversite sınavına birkaç gün kaldı ama benim elle tutulur onu geçtim eh denecek bir puanım bile yok. bütün sene ders çalıştım sanıyordum ama ben ders çalışırmış gibi görünmüşüm.

ortalama zekanın bir 'finduk' üstünde olduğum için bu yaşıma kadar sınıf geçmek için ders çalışma gereği duymadın teşekkür bile alırım o derece dersi dinlesem yeter. bu sene başında da kendime böyle güvendiğimden çalışmadım yani pek ciddiye almadım. ygs denilen cinlik sınavını bir şekil atlattım o zor olmadı zaten şanslıyımdır. ama şimdi lys zamanı ve ben tabir yerindeyse 'sıçtım'.

seneye hazırlan diyeceksiniz, zaten ben de öyle istiyorum ama ailem farklı düşünüyor. seni bir sene daha çekemeyiz diyorlar (stressi onlara çok yansıttım bıktılar) , ayrıca kuzenlerin seneye girecek biliyorsun diyorlar ( iki tane manyak kuzenim tıpa hazırlanıyor) sonra düşük alırsın üzülme bak deniliyor hep böyle konuşmalar.

başka meslek seç seni özele gönderelim diyorlar. bu meslek hayatımı belirleyecek yahu neden kimse anlamıyor bırakın sevdiğimi yapayım. ayrıca baba parasıyla okuyacak olmak ağırıma gidiyor. neyse tecrübeli yazarlar buraya kadar okuduysanız bir yorum bir şey yapın bir yol gösterin de yardımcı olun şu kardeşinize.
öleceğini bile bile yaşamak gibidir.
kpss öğretmenlik atanma mevzusu olmalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar