bugün

Sonunda her şeyin bir rüya çıktığını bildiğim şeyi izlemesem de olur.
benimdir. fotoğraflarına filan bakmıştım ama açıp adam gibi izlemedim.

bir parçada geçiyordu ismi,
benimki fringe'in sonu seninki lost'un gibi diye.

oradan meraklanıp bakmıştım. sonları hakkındaki yorumları görünce de hiç izleyesim gelmedi.
Geneli "Lost'un sonu rüyaydı" diyen gruba mesup olur. Boş insandır.
-Boş insandır dediğim kişi izlememiş olan değil izlemeyip "hepsi rüya" diye kişi
benim gibi, izlemek istememiştir.
Suana kadar hiçbir eksikliğini yaşamamış insandır.
Benim.

iş yerine korsan cd satan lavuklar gelip lost un serisini dunya kadar paraya satarlardi, hemde doktorlara.

En azindan onlar kadar mal degilim izlemedigim icin.
pekte bir lostu olan bir insan değildir.
hiç yabancı dizi izlemedim. pek bir kaybım olduğunu düşünmüyorum.
Benim o. En son Buffy' ler Angel'lar falan izledim hatta yabancı dizi adına.Fi' ye de hiç bakmadım. Ezel' i neden o kadar büyüttüler anlamadım. Dizilerle aram bozuk galiba.
Josh için izlenir.
çok özendiğim insandır. onca sezon onca bölüm bir hiç için beklediğim için şu an kafamı duvarlara vurasım geldi. ama canım acır diye vazgeçtim. yazık la bana.
bu insan için 4 8 15 16 23 42 sayıları hiç bir şey ifade etmez.
çok şey kaçırmamıştır.

ve bu insan ben oluyorum. yaş 27, en son seri halinde takip ettiğim dizi kara melek. yıl 1996 idi sanırım. o da çocukluk işte, birşey kaybettiğimi üşünmüyorum. *
diğerlerinin onu aşağılamaması gereken durumda bulunan insandır.

(bkz: ben de varım efendim)
hiç izlemedim, pişmanda değilim.
içinde bulunduğum güruhtur.
beşinci sezondan sonra bozuyor ya klişesini Yapmayacak olan insandır candır. Ben izledimde ne oldu amk beşinci sezondan sonra pok gibin.
izleseymiş iyi olurmuş gerizekalı.
Hiçbir şey kaybetmemiş insandır.
Hiç izlemedim.hiç de eksikliğini hissetmedim.
Lisede millet losttan konuşurdu ben sallamazdım bile.
yıl olmuş 2013.. esprisine maruz kalacak insandır.
lost çok bozdu esprisini anlamayan insandır. izlese bilirdi fena bozdu.
kendisi için büyük kayıp..
benimdir. ayrıca bu, popüleritesi aşmış olan dizi/filmlere ilgisini baştan kaybeden insan topluluğu şeklinde de genellenebilir. incir reçeli, ıssız adam, aşk tesadüfleri sever gibi filmler için de geçerli ayrıca bu. ben bunların hiç birini izlemediğim gibi merak bile etmedim çünkü hakkında o kadar çok konuşuluyor ve bu konuşma - övme işi o kadar abartılıyor ki baştan bayıyor. insanın ilgisini çekmiyor. o yüzden bu listenin en başındakilerden biri de lost olacaktır. o da zaten çok bozmuş dediler.
büyük kayıp adı üstünde.
izleyenler arasında kayıp ruh gibi dolanan kişidir. ne diyorlar anlamazsınız;4-8-15 filan.