bugün

erkekliğini sorgulaması gereken kişidir.

ayy ben kadın dövmem diyen böyle tiplerin içinde genelde bastırılmış ipnelik oluyor.
Gerçekten erkektir. Kadın dövüp kendini bir şey sanan ama kadınların binde biri kadar bile cesarete, insanlığa sahip olmayan ve bunlara rağmen kendine erkek diyen mahlukatlara nazaran adam gibi adamdır kendisi. Kendinden güçsüze el kalkmayacağını bilir çünkü insandır.
sokakta kız arkadaşına şiddet uygulayan bir mahlukatı dövmüştüm kardeş. umarım bir gün seninle de karşılaşırız.
Bu başlık neden kaldırılmıyor ? Kadına el kalkmaz, bunun düşüncesi bile olmaz.Bir kere insana el kalkmamalı. ama bu başlık kaldırılmalı.
Hem içeriği son derece yanlış , hem başlığın direkt kendisi anlatım bozukluğu diye haykırıyor.
Erkeğim diye dolaşan erkek.
Bence çok manidar.
kızlara el kalkmaz şey kalkar

sözünden bir haber erkektir.
Doğulu değildir. Kürt olması da pek olası değildir.
benim
25 yıllık evliyim
ve hanımımı dövmedim
bundanda gurur duyuyorum .
hayatta kadın dövüp de insanım diye dolaşmaktan iyidir. kadına el kaldırılmayacağını hala öğrenemedin mi daha zıbıdı.
Kadın dövüp erkeğim diye ortalıkta dolaşan orospu çocuğu.
Bu dünyada bu zihniyetler oldukça,
bir adım dahi öne gidemez bu milet.
Kendi özüne güvenmeyen ve karşısındakini kendisi gibi sanan, korkak yüreksiz zihniyetlerden arınması gerekir bu ülkeden hatta dünyadan.
Ha bende de var bi tane, o da dahil.

onuda alın,
hepiniz ölün olm...!!!

denilesi durum.
erkek oldur işte ne ya dövünce bir şey mi oluyor başkasına acı verince mutlu falan mı oluyorlar anlayamıyorum .
kadınlar erkeklere allah cc emanetleridir .
emanete hıyanetmi edelim .
evlilikte 25 yılımı doldurdum
hatuna 1 fiske vurmuşluğum yoktur .
Kimse de çıkıp "erkeğim dolaşan erkek" ne demek diye sormamış.

Anlatım bozukluğunu sevdiğim!
lgbti yürüyüşlerinin ön önünde gökkuşağı pankartta taşır bu tescilli totoşlar.
Sadece kadına değil, kendinden zayıf her canlıya el kaldıranın erkekliği sorgulanmalıdır asıl. Erkekliği sadece kendinden zayıflara şiddet uygulayıp, güç bakımından kendinden üstün olanlara abi çekenler, adamlık dersi vermeye çalışır olmuş bir de.
Bi bitmediniz amınagoyum.
Adamdır. Görünen o ki bişeyini kaldıramayanlar el kaldırıyor.
zavallıdır. boşuna erkekliğin adını kirletmesin. bıraksın erkeğin demeyi birazcık haysiyet varsa.
Dövüceksen tokatlayacaksın. Poposunu.
Hayatında hiç beynini kullanmayıp zekiyim diye dolaşan yazarları göstermiştir.