bugün

hayatı boyunca cunup dolaşacak insandır.
hayatı boyunca sevişmemişse cünüp olmaz. *
aldigi zamanlar yuzunden hala pisman olan kisidir.
gusül abdestinden gelen temizliğe inanmayan insanlardır.
Hayatinin her aninda cunuplugu tutacak insan.
haftada bir banyo yapıp abdest alınca kendini temiz sanan pilavı elle yiyip yağlı ellerinle götünü taharet eden arap özentilerine dert olmuş temiz kişidir.
benim o. 19 yaşında cinli bi öğrenci filmi izlemiştim o zaman çok tırsmıştım öğrendim bi ara sonra kim sikler cini tabi unuttum gitti çokta ihtiyacım olmadı her gün duş alıyom zaten o arada kaçıyodur ağzıma burnuma.
kandırılamamış olan insandır.
full cenabettindir .
yav arkadaş şunu anlamadım bu hayatta. dallamanın teki inancın bir gereği olan gusul abdesti almanın herkesin yapması gereken bir şey olduğunun iddia ediyor. sanki herkes müslüman olmak zorunda ama daha kötüsü bundan sonraki yorumlar da müslümanlığı lekeler şekilde uzayıp gidince o dallamadan bir farkı kalmıyor cevabın.

sonuç elde var sıfır.
kokan insandır.
bir kız arkadaşım gusul abdesti almayı evlendiğinde öğrendiğini söylemişti. ailesini tanırım iyi insanlar iyi bir anne ve baba ancak demekki bazı şeyler iyi bir aile olmaya yetemiyor.
dip not: müslüman bir ailenin müslüman kızı.
bazı gereksizliklerin farkındalığını yaşayan insandır.
ya ecnebidir ya münafık. başka açıklaması olamaz. müslüman bir ülkede yaşasakta çoğu bilmez ki; gusül farzdır.
kokusu burun direğini sızlatır. evet.
gusul abdesti denen ilkel paganist ritüeli tekrarlamayanı yıkanmıyor sanan bir çomarın koktuğunu söylemesidir. ağza burna su vermeyince tabi ki vücut temizlenmiyor. hı amına!
temizliği çüke bağlamış yaşayanlardan,
daha temiz,
daha hijyen yaşayan insandır.
bahtsız bedevi kabilinden insandır.
Sürekli ojeli gezen kadınların abdest almadıklarını düşünüyorum.
Oje sürülüp silinebilen bişey
Bilin istedim.
muhtemelen alevidir.
Bir Rivayete göre dövmesi olan insanlar. Yedi katlı Pis cenabetler.

Tanım ; Ruhu temiz olmayan insanlar için geçerli olan bir durum.

Yok öyle safsata...
güncel Önemli Başlıklar