bugün

cumhurbaşkanımız, asrın liderimiz, ümmetin başkanı sayın recep tayyip erdoğan tarafından sarfedilen beyan.

kendi sözleri: “Ben Gülen’i belediye başkanlığım döneminde tanıdım. Yüz yüze kendisiyle 2 veya 3 kere görüştüm."

bu sözleri kendi sesinden dinleyelim;
https://streamable.com/4vfmk

dinledik mi?
isterseniz bir de youtube'dan dinleyin.
https://youtu.be/66jzzB_Ow9M?t=16s

onu da dinledik mi?
üzerine basa basa "hayatım boyunca gülen'le 2 yada 3 defa görüştüm" dediğine şahit misiniz?

ak partili kardeşim siz de şahitlik eder misiniz.

peki, bakalım kaç kez görüşmüş.
bakalım mı?
bakalım...

1)
görsel

2)
görsel

3)
görsel

evet, "reisimiz 2 ya da 3 kez görüştüm" dedi.
bu yüzden bundan sonraki görsellerin tamamı montajdır(!), hatta fotoşoktur(!), nasuhi abimizin dediği gibi bilgi ve belgeye dayanmamaktadır(!), uydurmadır(!), sehvendir(!), dedikodudur...

4)
görsel

5)
görsel

6)
görsel

hala görüşüyor, durduramıyoruz efendim...

7)
görsel

8)
görsel

9)
görsel

10)
görsel

hala mı be? var mı daha?
var valla...

11)
görsel

12)
görsel

şu da toplu gösterim;
görsel

rabbim de milletim de beni affetsin...
(bkz: ziyaa)
Reis 2 yada 3 defa diyorsa öyledir.
O halde fotoğraflar fotoşok.
totalde 9 kare.
9'un karesi esittir 3.
bu da capulcu ve gezici vatan hayinlerine kapak olsun.

budut: biri demis 9 degil 12 kare, digeri demis 9'un karesi degil karekoku 3, bir digeri 9'un karesi 81'dir vs vs.
olm ulkenin cumhurbaskani 3'ten sonrasini sayamiyor, ben 12'yi 9, uslu sayilar ve karekok terimlerini eksik/gedik bilsem ne mk?
bana mesaj atacaginiza tayyipe mesaj atin, 3 degildir o 3 olsa duramazsin faoan diyin. assdfgg.
O zaman seni 81 milyonun isteği üzerine metrise uğurlayalım?
Benim çocuğu da babası doğurdu.
bunca muhabbetimiz de ondan hasıl oldu! ilk görüşte aşktı! gözyaşı, salya, sümük...
doğru söylemdir. birinde iyi bildiğim konudur yanından çıktıktan sonra asansöre biner yanındaki zat a eğer başbakan olursam bu adamın defterini dürcem demiş asansörde bulunan dinleme cihazı sayesinde konuşulanları duyan fetö 1 gün sonra olayı rte inin yüzüne vurmuş çatışmalar o zaman ayyuka çıkmış ve devamında darbe olmuştur. ota boka bilgiçlik yapmayın amk bi bok biliyorumda yazıyorum. evet..
eveeet. şimdi külyutmaz davarlara kamile anlatır gibi anlatalım:

1- o sıralanan resimlerden 1,3,6 aynı yerde ve zamanda. 7,11 aynı yer ve zamanda. 10, 12 aynı yer ve zamanda. siyah beyaz olan ikisi muhtemelen aynı yer ve zamanda çekilmiş.

2- dnemin başbakanı, top protokolü filan açılış yapıyorlar, arkadan fettoşun kafa gözükmüş. açılışlarda, resmi törenlerde, cenazelerde vs aynı kalabalık içinde bulunmak görüşmekse ben ne kadar çok devlet adamıyla görüşmüşüm yav.

3- görmek ve görüşmek farklı kelimelerdir ama davarların anlaması zor gibi.

hadi elinize bi sözcü alıp uyumadan önce okuyun.

körler sağırlar birbirini ağırlar. başkanı bile fetö tarafından kasetle atanmış bir papua yeni gine zümresinin komiklikleri. ağam benle eyleniy işte.
çarp bunu 15 16 ile sonuç çıkar.
onun yanına gidene selamlarını söylediğine göre ne üçü ne beşi dediğim.
lan burda nicelik değil nitelik önemli adam görüşüm diyor millet sayıda kalmış ben duayen liderin en azından her seferinden yaptığını yapıp görüşmedim demesini beklerdim.
(bkz: atma ziya)
feto'nun yalancı ayağının beyanı. siyasi ayağını kim takar...
Hatice'ye değil neticeye bak.chp gelse onlarla mücadelemi edicek.o Kudret varmı yok zaten aynı söylemle saldırıyorlar,karşı çıksa kasetle kendini Allah bilir nerde bulur.
(bkz: ben iki üç kere demedim ikiyüzüç kere dedim)
he yav he !
Yalnız yüz yüze demiş yan yana dememiş veya karşı karşıya ne bileyim çarprazlama falan dememiş. Çarptırıyorsunuz...