bugün

oy kullanma hakkı tanınmaması gerekilen müsveddelerdir. beyinleri kulaklarından dizi karakteri olarak akıp gideli yıllar olmuş bu zombiler toplumdan dahi dışlanmalıdır. aksi takdirde toplumu da yozlaştırırlar.

hayır madem dizi izleyesin var, bari yabancı dizi izle de biraz kendine gel. türk dizilerinin insanı aptallaştırdığı bilimsel genel-geçer bir gerçek.

bu tipler kitap nedir onu da bilmezler. gerçekten süper üzücü.

sevgiler...
evlenmek istemediğim kız türüdür.
dizilerde gördüklerinin gerçekte olmadığını sanan cahil müsveddesi ile kapışır , olum onlar hayal ürünü değil , tamam toplumun %100 ünü yansıtmazlar ama bu toplumda mutlaka bu şekilde yaşayan birileri vardır , yüz kimlik değiştiren polat alemdar misali devlet görevlileri de vardır , mafya da vardır , amcasının karısını siken behlül de vardır , vardır da vardır özetle.

yabancı diziler çok mantıklı gerçekten , benim komodo ejderim var uçuyor omzuma konuyor , arada sakso çektiriyorum ona , sonra bizim mahalleyi zombiler basıyor ohoo görsen buralar kaynıyor amına koyim.

ulan türk dizileri daha gerçekçi değilse kallavi orospu çocuğuyum , sırf popülaritesinden ötürü yabancı dizi izleyip kendini bi bok sananlara laf anlatıyoruz ya burada ben ne diyeyim , ulan sherlock 3 sene dizi çekmeyeceğim dedi adam resmen izleyicisiyle taşak geçiyor bizim bunlar da bayılıyor it muamelesi görmeye , ha bir de bunların türk sanatçısının götü kalkık deyip justin'in otel odasından kendilerine balgam atmasını isteyen , biz saatlerce bekledik bir hay bile demedi diye zırlayan versiyonları var onları saymıyorum tabi.