bugün

hayattaki tek amaci bir kizin cinsel organinin icine girmek olan kisilere dert olmus kizdir/kadindir.
+ merhaba.

- evet.

+ anlayamadım?

- evet evet...binlerce kez evet.

+ hanımefendi iyi misiniz?

- evet adgg seninle evlenirim, çünkü çok yakışıklısın.

+ ya tamam orasını biliyoruz da, bak ya beni de şaşırttın şimdi, evlensek mi ki.
insan hayret ediyor. bu tipler dünyanın sadece kendi etrafında döndüğünü sanıyorlar.
kendilerinden başka hiçbir şey umurlarında değil.
boşuna yaşıyordur her şey evlilik değil.

önemli olan mutlu olabilmek , sevmek sevilmekte , evlensen mutlu olmassan nolucak mutsuz olacaksın.
Yanlış yapan kişidir lakin daha yanlış yapanı başlığı kişi ile açıp yine cinsiyetçi aşağılama aracı haline getirenlerdir. Hem özgürlükten bahsedeceksiniz, insanları yargılamayalım diyeceksiniz hem de gelip burada şunu yapan, bunu bakan kişi diye ayrıştıracaksınız. Bize ne, size ne kişisidir.
üzülerek bakılan kişidir. bir insan kendine bu kadar saygısızca davranamaz zira.
cidden eğitimi, birşeyler öğrenmeyi, keşfetmeyi, gezip görmeyi hiç düşünmeyen yaşamanın sadece yiyip içip çalışıp uyuyup uyanmaktan ibaret sanan ve hayattaki en büyük başarılarının evlilik, çocuk yapmak olduğunu düşünen, bunu da milletin gözüne gururlar sokmaya çalışan bir kesim var. acıyorum bazen
Genelde kız milletidir .hayatta tek amacı kız kadın sikmek olan erkek kişilerden amaçsızlık bakımından pek bir farkı yoktur. .
olm yaşım geçiyo lan bırakta artık tek amacım evlilk olsun amk.
Özendiğim kişidir. Hayat bu kadar kaygısız olsa keşke. Koltuk takımım halıma uymasa da nasıl uydursam diye mağaza mağaza örtü filan arasak keşke. Kafamda boş saksı kadar beyin olmasa keşke. Keşke...
ikinci adımı anne olmak olan kadınlardır.

-ama ben anayım ana!

eee ? spermin biri yumurtanı dölledi diye ekstra ihtimam mı bekliyorsun mk ?