bugün

hayatı yarışma olarak algılayanların yapabileceği eylemdir. sikmişim başarıyı. yav bırak ne malı şanssızsın sadece kalk ve devam et ne bu ergen tavırları...
Bu hayatta hiçbir şey başaramadım. Yaşım küçükken hep ileride başarılı olacağımı düşünmüşümdür. Yani hayal etmedim hep başarılı olacağıma, Farklı olduğuma inandım. Zaman geçtikçe fark ettim ki ben dümdüz bir insanım hatta dümdüzden de öte vasat işleri bile yapmakta başarısızdım. Hiçbir zaman iyi bir müzik zevkim olmadı. Ergenken arkadaşlarım metal-rock dinlerdi marjinalmiş gibi takılmak için metal dinliyorum ben derdim halbuki dinlerken bu ne amk tepkisiyle dinledim hep. Hiçbir zaman bir sporda başarılı olamadım taekwondo ile uğraştım küçüklüğümde, çıktığım ilk turnuvada sikletimdeki az sayıda çocuktan dayak yiyip yandaki hocamın bu malı hastanelik edecekler diyip havlu atmasıyla elendim. Bu sarmadı daha kontak sporlar deneyeyim dedim kick-boks yaptım onda da dayak yedim. Ulan dedim şiddet kötüdür ben yüzeyim dedim onda biraz iyiydim sonra sigaraya başladım 50x2 yüzemeyince anladım ki ben bitmişim. Lan dedim en iyisi top oynayalım geçelim kaleye yerli panter olacağım ben dedim biraz zor rakipler foloşor etti adımız kovaya çıktı. iki turnike atarız dedim 1.70 boyla blok manyağı ettiler. Lan voleybol iyidir dedim o amk filesi çok uzun geldi. Neyse dedim ne atlaması zıplaması satranç da bir spordur 3. Hamleden sonra taşların yerini unuttum. Masa tenisinde o top fileyi nasıl geçiyor inan hala bilmiyorum. Bunların hepsini geçtim ben eğlenmeyi bile öğrenemedim. Hep dışardan gördüklerimi taklit ettim insanlara ne havalı geliyorsa onu yaptım. Alkol içeyim dedim hep nefret ettim hala yüzümü ekşiterek içerim buna para vereceğime 3 şişe kola alırım diyerek bira içmemişliğim vardır. Konsere partiye gideyim dedim o bangır bangır ses kulaklarımı deldi. Konserine gittiğim kıytırık sanatçıların hiçbir şarkısını bilmeyince konser de işkenceye dönüştü hem neme lazım açar spotify’dan dinlerim. Öncelerde fakirsin lan sen fakirsin derdim ama elime para da geçti onu da kullanmayı beceremedim. Kripto aldım battım, kızlara çok para yedirdim yüzüme bakmadılar. Hala en mantıklı yatırım dolar almak bence max investing bilgim bu yani. Neyse bu yazıyı yazmayı bile beceremedim belki editlerim.
abim en azından denemişsin. kırma bizi gece gece. kaç kişi hayatta bi şey başarıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar