bugün

Velhasıl kelam hayatta hep dile getirilmek istenen sözlerdir. Mesela, sizi devamlı onaylıyıp hiç konuşmayan birine 'taam şimdi s.ktir git' demek gibi.
(bkz: benimle evlenir misin)
(bkz: velhasılı kelam) yalnız artık itici gelmeye başladı. bir konuya direkt bununla başlanınca olmuyomuş be.
insanların içinde kalmış veya söylemek istedikleri sözleri dışa vurmak istemidir. *
(bkz: platonik aşk)
önce beni terkettin şimdide tekrar dönüyorsun he?
Sevilen dizilerin sevilen repliği olmakla birlikte yıllarca söylenmek istenen ama uygun zamanın gelmemesinden dolayı bir türlü söylenemeyen cümledir. Günümüzde hergün "ben seçilmiş kişiyim" diyemeden ölen insanlar var.
(bkz: yarın dubai ye ucuyorum)
vay babanın amına koyiym.
demir * artık sertap a değil bana aşık.
kanadaya gidiyorum, üniversiteyi orda okuycam. ha bu arada baş rolünde oynadığım film gişe rekorları kırmış. bide freddie mercury ölmemiş!
(bkz: hayal kurunca şaçmalamak)
i love you too adriana. *
içinde tümce kelimesi geçen herhangi bir tümce. *
-"bu sene biraz londra'daki muhteşem büyük,( belli olmaz tutar falan tam dileyelim)masal gibi evimde, biraz da amerika'daki malikanemde kalacağım". amin!
nasıl çaktık la kadıköyde fenere..
i'm bond, james bond.*
artık çok geç ben seninle olmak istemiyorum.
iki kişinin bildiği sır olmadığı gibi, aynı zamanda erken davrandın yeğen.
çıhşşarı***
terkeden sevgilinin ardından
-gitmeni istemiyorum...
bitti lan okul da bitti uzmanlık da bitti..
(bkz: seni seviyorum)

kaç kişi vardır kim bilir sevdiği dişi kuşa bunu söylemek isteyip de söyleyemeyen.
not: söyleyin efendim, çekinmeyin hiçbir şeyden.
-orrrrroooossssssppuuuuuuu
birine sana güveniyorum diyebilmek.
okulum uzadı. haylazlığım yüzünden. çok utanıyorum. ama gerçekten bitircem ben bu okulu!
dont touch me!Leave me alone Miranda'dır.