bugün

her insan hayatının belli bi döneminde çok yakuşuklu ya da çok güzel oluyor ben buna inanıyorum.bakmayın başlığa yakuşuklu yazdığıma güzellik de öyle bence.
sadece bi dönem mütüş yakuşuklu mütüş güzel oluyosun ama o dönemin ne zamana, hangi yaşa denk geleceği şansa kalmış dostlar.çok belirsiz.

mesela benim 7. sınıfta olmuştu o dönem daha ergenliğe girdim girmedim arası ne olduğunu anlayamadan geçip gitmişti o güzelim dönem.

o yakuşuklu dönemimde kızların ilgisini çocukça ve utangaç davranışlarla karşılıyor.akşam eve gidince pişman oluyordum. klavyemin başında saatler geçiriyor ama yinede yazacak bişe bulamıyordum. gözlerimin beyazlığı gitgide yerini kırmızılığa bırakıyordu.derin bi uyku çekmeyeli 15 belkide 16 gün olmuştu. ulan neyi okuyosunuz orda saçmalıyorum konudan saptım hala okumaçta okumaç bi uyarma yok ne diyo bu çocuk diyen yok peh neyse ne diyordum.

bana ters bi zamanda geldi o dönem o yüzden şansızım mesela bazısına 20 sinde geliyo ne güzel herşeyin farkında kan deli akıyor damarda o zamanlar tam en verimli çağında hobaaa. bazısına 40 ından sonra geliyor. sonra diyolarki "40 ından sonra azanı tebeşir paklar" bende diyorum o tebeşir değil teşekkür .tamam bu sefer sapıtmıycam konuyu.

kaldığım yerden alıyorum. bazısına 40 ından sonra geliyor o güzelim dönem. sonra diyolarki "40 ından sonra azanı teneşir paklar" ayıp ama o ademcağıza o yakuşukluluk dönemi 40 ından sonra gelmiş naapsın adamcağız hayır naapsın yani.

bazısına 5 yaşında geliyo mesela," yok artık devenin kar botu" dediğinizi duyar gibiyim ama öyle görüyoruz videolardan genç kızların göğüslerine,totosuna bakan bacak kadar çocuklar evet evet.
bakın bazısına hiç gelmiyor evet hiç gelmiyor o dönem.görüyorurz sonra onları evlilik programlarında ben kimsenn elini tutmadım, elim kimsenin eline değmedi diyenleri.çünkü o güzel dönem hiç gelmemiş o kişiye ya da gelmişte farkında olmamış zaaaaaaar.orası karışık bi kuple, oradan pek emin değilim.

hep bu sebebten o güzelik ya da yakuşukluluk döneminin farkında olmak çok önemli dostlar.çalışın çabalayın farkında olun.

bu arada bu yazıda kaç kere "bazısı" kelimesini kullandığımı bana özel mesaj yoluyla olur, msn isteyerek olur, moderatöre 10 boş mesaj atıp rahatsız ederek olur bi şekilde ulaştıran 17598 şanslı kişiye birebir cebipden parasını verip güzellik yakuşukuluk dönemi testi yaptırcam.söz hadi hobaaa...