bugün

inşallah akp lidir.
(img:#282358)
Komşu: hoca hoca bizim tavuklara tecavüz etmişler gördün mü,
Nasrettin hoca: bilmem görmedim,
Civcivler: hiciv hiciv...
Bu misal çok örselenmis yazar. Hayat bu deyil gerçekten.
benim kitap sponsorumdur. kadınsa çok tatlı, erkekse çok naziktir. ayrıca tam bir hasan sabbah fetişistidir.
bir de bir kitap karşılığında istediği partiye oy atmam hususunda kendisiyle anlaştık. her ne kadar sponsorum olsa da bu dünyada her şey karşılıklı be sözlük.
Isigi da kapattim hayatı öğrettiğim yazar. Seviyorum uleaeaen
erkek rolu yapan kizlardan.. tamam kimseye soylemem ya.. yakisikliyim karizmatigim.. yildiz tilbe tostumu yesin..
hakaretleri yuzunden az sonra caylak olacak yazar..

bi rahat nefes alirim belki.. biktim bunlardan yahu..
hatay bu deyil.

http://www.youtube.com/watch?v=mZfK9ljVhqg
(bkz: diyarbakır bu deyil)
(bkz: ben veterinerim açılın lütfen).

ihtiyaci var..
gozum bi yerden isiriyor.
görsel
ugrasmasi gereken en son adamla ugrasiyo.. atesle oynuyo..

aklini alirim aklini..
su andan itibaren savurduğu laflar yuzunden bulaşmak istediğim tek insandir kendisi...

hadi bakalim bekliyorum, lafini yiyen ben oyle bisey demedim diyen adam ne olsun, kararini siz verin..

bekliyorum.. bulaştım sana ve bekliyorum.
Şerefsizin aklına gelmiş hayat bu demiş. Insanı bir umutbir de beklemek yikarmis. Şerefsizseninaklinagelir. Ahahaha.
kosun kosun panayir var kosun.. nickleriinin arkasina siginip delikanlilik yapanlari adam ediyoruz burda...

kendisi diyor ki, bulasmak isteyecegin son insanim...

neremle gulsem bilemedim.. ulan bulastim iste gel, dedigin kadar delikanliysan gel...

ben de aynisini diyorum acik adres tel nosu veriyorum hem de.. hadi ya anam avradim olsun bekliyorum...

lutfen biri de lafinin eri delikanli olsun.. lutfen hepiniz mi kolpasiniz ya..
ulan keske buraya adam alirken yasini sorsalar...

daha 17 yasindaymis yaa amk ugrastigimiz adamlara bak ya.. delikanlilara bak.. yas kucuk ama dil pabuc gibi... tehditin biri bin para..

kendime uzuldum mk ya.. bastan daha 17 yim ben desen kaale bi almazdim seni yeminle..
kezbanımsı emo gibi bir yazar. ergenmiş daha diyecek bir şey bulamıyorum ama iyi troll.
(#23157448) ahahahass.tir hayat.
(#23158922) davetlisiniz..!
Bence de hağat bu deyil dediğim yazar.
(bkz: ğ)
(bkz: y)
Peki ne? Provası falan yok bunun. yaşayın, çünkü öleceksiniz.
(bkz: yakarım bu gezegeni yakarım)
alfabesinde yumuşak g olmayan yazar. yumuşak sevmiyor galibağğğ. *
bana çekemedi dediiiğ. çipçirkef yazar.
#23167356 iftiracı yazar. bana çirkef der misin diye pm attı.