bugün

onbirinci nesil user görünümlü teröristtir. kostursun bakalim.
Tartışmaya girmenin tehlikeli olduğu zeka seviyesi düşük Kürtlerden. Foşik foşik diye dolaşıyor ortalıkta, yazık.
Pkk yı pekeke diye okuyan k*rt.

Kendisi dava edeceğim insanlar arasında, arkasından atıp tuttuğu şanlı türk askerini kapısında görsün de bakalım o zaman da foşşik foşşik diye yırtınacak mı.

Kendisine hayranlık duyduğu atsız atadan bir söz: milleti olmayanlar için, milliyetçilik faşizmdir.
hdp propagandası yaparak bürolarından para alan bir omurgasız yaratık.
Oldukça sevdiğim bir insandır kendileri.

Bi de,

La bu yazar size ne etti??
propaganda yaptığını da açık seçik söyleyen bir enik.

nasıl bi utanmaz rezillersiniz lan.
Vay keke sende mi çaylak oldun? Dur hele daha direncektik ya. *
Mod abiler sevgiler saygılar.

görsel
Çaylak olmuş darısı şunun başına.

(bkz: portland trail brazzers)
ileride kaçırıp evleneceğim son derece cana yakın ve benim portremi çizmesiyle beni mest etmiş cancağızım yazar.
Hdp li, pkk lı k*rt yazar.

Bunu da silin yandaş modlar.

Bir ölür, bin diriliriz.
yandaş mod demiyor mu bir de, ağzına tüküreceksin. *

neyse;

bir yazar.

zararsız, kendi halinde, üslup bilen.
la ergen bıdıklar.
evet , evet sen sen ikiniz
lütfen burdan kibarca defolun.

bari burayı pisletmeyin be.
ergen bebeler

iyi bir yazar kardeşimizdir kendisi.
Kaçırıp evleneceğim yazardır.

Çok çok severim kendisini.

Oldukça tatlı bir kişiliği vardır.

Varolsun sağolsun.
En büyük kankası olan anarsistgenc sikik pardon silik olduğu için ağlıyor kendisi şu an.

Bir de cizrede patlayan akrabaları var tabi.

Bu ara kendisi çok üzgün, bide k*rt zaten, fazla üstüne gitmeyin yazık.
Hayal neyden geliyor merak ettim araştırmadımda hiç düşününce haya dan geliyor olabilir ben mesela biraz hayasiz hayaller kurarım:) ama oradaki l nerden geliyor hem insan niye hayal kurşun ki isim gücüm yok oturup hayal mi kurayim sadece geceleri uyurken hayal kurarım onlarda biraz hayasiz ama hayal edince uykuya dalıyorum ne yapayım ama son zamanlarda öğrendiğim bir bilgi sayesinde hayasiz hayal kurmuyorum geçmişi düşünmek insanın uykusunu getiriyor bende artık izlediğim dizileri falan hayal ediyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=WRISMNt1k_c

en sevdiği şarkılardan biridir.

sevdiğim yazardır.
(#29425443)
''nodon o boyroğo toş atson''
diyor hanımefendilerimiz. Doğu'da hatta terör olaylarının merkezinde yaşadığım için olabilir mi acaba?
Hadi bacım sen biraz daha abilerinin yanında ders al, bu işte mantık aramaktan önce kendi dediklerini sorgularsan asıl mantıksızlığın sende olduğunu rahatlıkla görebileceğini düşünüyorum.
Selahattin demirtasa olan sevgisine bakilirsa yanlis bir nick almis yazar kisisidir.

Dogrusu

(bkz: hewalll)

Teror sempatizani bir yazar.
gündemi tek taraflı takip edip bununla övünen bir adet yazarcık.

ayrıca dünya uzayda bulunan bir gezegen değil midir? *
işte bu mantıkla siyasete girersen, ancak bu şekilde değersiz yorumlar yaparsın. apo posterinin altında mitingler düzenleyen saygıdeğer bir "eş başkanın", saygıdeğer partisini körü körüne savunduğun için gerçekleri göremiyorsun tabi.
hdp türkiye partisi falan değil olsa olsa aponun ve örgütünün partisi olur.

edit: hewal demesenize hevaller. kızıyor bak. *
La kızım nereye diyorum,

Doktor olacam diyor.

La kızım niye gidiyorsun diyorum,

Üniversiteyi orada okuyacağım diyor.

Tanım:

Böyle janjanlı, çatafatlı, allı pullu, temiz yüzlü, hafif fikfikli can dostum* bir yazarcık. Kendini çok özletecek...

Ahmed arif- hasretinden prangalar eskittim şiirini ona armağan ediyorum.
teröristtir.
Iyk. Bu ne biçim yazar. Komunistmiymiş.
Oyy barış pitircigim nickaltima mi gelmis? E hoşgelmis o zaman.
Gizli gizli entrylerimi okuyup hak da veriyorsundur.
Ayrıca:
Portland Trail brazzersi ile beni kiskandigini biliyorum ehehhe. O senin de enisten sayılır. Lütfen ama.
Enistenin entrylerini yan gözle okuduğunu sakin ola görmeyeyim.
Feministligi çocuklar duymasın dizisindeki duygu karakterinden öğrenen bir yazarın feministim diye gecinmesi kadar saçma hayat.
Sen bul kocayi bak kaliyor mu feministligin.
Ah tatlım hayat hdp'den ibaret değil. Seçim vaadlerini okuyup okuyup etkisinde kalıyorsun. Seni böyle görünce çok üzülüyorum. Lütfen canım.
Ben onu sevmem, o da beni sevmez. *
1 yazar.