bugün

Beyler bende dedim irkcilik yonu dogru degil tamam eyvallah ama vatan haini oruspu cocugu olmaktansa irkci olsun daha iyi yani vatan haini piclerin konusmaya haki yok.
bana terör sempatizanı demiş.

eh, senin kadar olmasam da, hehehe.
kıpçak türküsündür sen inşallah. sarışın olduğunu farkedince aklıma ilk o geldi.

kürtlere fazla çatmak yerine onu bilgi içerikli başlıklardada görsek süper olacak. tamam çat yine eleştir ama azcıkta sözlük formatına uyalım lütfen ehehe.
görsel .
Çoğu erkekten daha adamdır.
aşırı özenti bir ergen kızımız. ne milliyetçilik yapabiliyor, ne ırkçılık. ikisini de çorba ediyor. dikkat çekeceğim diye kadınlara laf sokuyor. değişik bir kafası var. yaşı büyüdükçe kişiliği oturacak, normale dönecektir sanırım.
görsel

Bulgaristan türkü mü? Ney?
Yüzde yüz mü? He anam he zaten iki cümle öğrenin yeterli.

Allah ailesine yardım etsin.
Hem türkçüyüm diyorsun hem de sosyal medyaya elinde ayyaş gibi içkili fotoğraf atıyorsun.
Bi kere samimiyetsizsin.
Bu davayı sizin gibiler kirletiyor hep.
Türkçülükle kürt ırkçılığını karıştırıyorsun. Çerkezlere de aynı şekilde muamele ettiğini görseydim samimi olduğuna inanırdım ama değilsin.
Tam da çakma sarışınlardan beklenen hareket.
rezil bir sözlük ırkçısı.
Kendisine ünlü türk şairlerinden biri olan gevheri' nin bir parçasini armağan ediyorum (bkz: swh)

https://m.youtube.com/watch?v=T-e3fzPM7Qw
örnek bir türk kızı.

desem de inanmayın. hani övünüyor ya ırkıyla, her fırsatta kürtlere küfretmekten geri durmuyor, aynı zamanda elinde bira şişesi, altına hepinizin amk yazabiliyor. o bakımdan dedim.

örnek, numune hatta.
amedde kürdistan kurulurken bombalar altında sevişeceğimiz hemcinsim yazar. kürdün kürdden başka dostu yoktur, berxwedan jiyane azadi lo.
vasat troll (bkz: #30743435).
Hakiki kürttür.
izmir'de yaşıyorsa kendisiyle sevişirken, kendi tabiriyle k*rtleri eleştirmek istediğim yazar.
Ciddiyim, çok çekici geldi. açık açık içindekileri yazabiliyor.
Gerçi yazmasa da sevişmek isterdim o ayri konu.
zamanın gerçekliği devreye sokmasını bekleyin o herşeyi halledecektir.
Dogum gunu kutlu olsun yazar kişinin.

Edit:ne dedik arkadaş doğum gününü kutladık ne bu eksi ben yaptığı ırkçılığa katılıyorum dedimi daha önce ilk ben tepki koymuştum bu yazara ancak vatan haini piç olacağına irkci olsun milliyetçilik ve ulkuculukte ırkçılık yoktur.
Şu herkesin Amına koyan kız değil mi ya bu.
O nasıl ruj sürmektir asdsfhd
http://galeri.uludagsozluk.com/r/1142872/

çok güzel bir bayansınız hanfendi.

şaka lan şaka, boya kutusuna düşmüş gibisin.
Hayallerde yaşamaya devam etmeli.
Sözlüğümüzün asenasıdır..
hayallerde yaşamasın gelsin benim evde yaşasın dediğim kızdır. evi bok götürüyor biraz temizlik yapsın yeter. çocuğu bile babaannesine bıraktım evde zehirlenmesin diye. üç gündür aynı tabaktan yemek yiyorum.
sözlüğün asenası demeyin şuna, tomris hatun mezarında ters dönecek.

ruj kullanmayı bilmeyen yazarımızdır.
ilkokul seviyesinde bir yazar. günlük popülist akımdan etkilenmiştir. yani özetle ilgi manyağıdır. kustuğu nefret suçunun da haddi hesabı yoktur.
Kürt düsmanidir.
Her kürt pkkli degildir.
Bazi kurtler vatanimizin icin canini feda edebilir.
Irkcılık yapma lutfen.
güncel Önemli Başlıklar