bugün

Beni, elinde hiç bir kanıt olmadan pkk yandaşı olarak yaftalamış, sürekli kürt düşmanlığı ve kürtlere dair hakaret içeren entryleri ile sözlükte şovenizm yapan yazar kişisi.

Güzel kardeşim, oturduğun yerden laflar söyleyerek vatan kurtarılmıyor. Ben kürdüm, ama senden daha vatansever olduğum kesin be.

Tek bildiğin doğuluları karalamak.

Neyse, bir yazardır kendileri.
Gelecekte ki Eş adaylarına tavsiyeler; evlenince Mercedes, bmw ile değil Beyaz toros alarak, istemeye giderken lokum çiçek değil hilal ay rozeti takarak, düğünde dans müziği olarak kalbimin tek sahibine değil dombra çalarak onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz.
BACIM sen çok yanlış geldin.
Bir adet yazar.
hahahaha tengri biz menen diyince +9 savaş tırpanı basılı süper türkçü oluyormuşuz.
Nick altına teröristleri çekmesi ile ünlüdür.
fişlemesi gelmiş heyecanlı ergen.

bir de huseyinihalatsiz adlı siliğin feyki gibi duruyor. bu konuda ciddi belirtiler var.
ilk kez denk geldigim yazardir. neyse. umarim erkenden pkk ve kurt ayrimini yapabilecek seviyeye ulasir. pkk yandasi olmayan her kurt senden benden farkli degildir. ama sen illa irkci olacam diyorsan, o dunya coktan bitti. ha ben yine de yasiyacam diyorsan, hayat kicini koydugun sandalye ya da koltuk kadar rahat degildir der, gecerim.
Çaylak ama olsun. Daha biz varız.
tam bir hayellerde yaşayan kemocan kendisi. sinirli mi sinirli seni gidi kemocan seni. okulda şiirini okumuş koşa koşa sözlüğe girmiş ona buna küfür ediyor.

böyle terbiyesiz atatürk çocuğu olmaz. cık cık cık.
3 tane erkeğin yanında kalması sıkıntı olmayacaksa öneride bulunabileceğim yazar.

Bayanlar öncelikliymiş.
çadır kursun dediğim yazar. atalarını yad eder.
iyi kıvıran Asena. iyi sallıyor allah ı var. Yalnız memeleri küçük olduğundan tercihim değil.
Çok ağır ifşa içerir..

görsel

Her zaman sen mi yapacaksın kız? Azıcık ben yapayım.
Bir adet yazar.
bu ve bunun gibiler benim burdan tiksinme sebebim.

kendisi kürt meselesi hakkında tek mantıklı cümle kur desen " pis, kıllı, öğkk, kart, kurt" dan öte gidemeyen, nefretinden başka tutunacak birşeyi olmayan tayfadan.

bitin diyecem ama, değer gördüğünüz, alkışlandığınız bu mecrada zorr.
boş ev bulursam 'iade-i amına koyma' yapacağım yazar.

madem ev bulan koyuyor , hadi bakalım hodrimeydan.
Kaçıracağım yazar. *
görsel

Pambıkoğlu'nu sonunda görmüş yazar.
15 yıldır bunu dışında başka kitabı çıkmadı mı hala ? sayın yazar - şair - entelektüel düşünür pambıkoğlu'nun.
(bkz: liseli ülkücü)

sadece vatan millet üzerine entryler giriyor.

yaratmaya çalıştığın imaj şu sanırım:

vatanını milletini seven harbi kız.

tanrının işsizi...
nesneler dünyasından zihin dünyasına geip, yaşamını orada devam ettiren kızdır. hayallerde yaşamasındır. aramıza dönsündür.
görsel
(#30631879)
Onun gibi bi şarabı alıp, sonrasında eziyet edip bunlar yetmezmiş gibi Snapchate bu fotografı atacak kadar ne yaşadı merak etiiğim yazar.
(bkz: hepinizin amk)
(bkz: hepinizden nefret ediyorum)
(bkz: ergen)

Ekleme: bi de bira bardagında iciyormus. ince belli bardakta da güzel oluyo bak. Dene dene beli de inceltir.
Memintolar da tombikshdhdh.

Üst kısım çok farklı olabilir beyler aman dikkat.

Bir yazar.
bence kendisi provokasyon.
şarap gibi gereksiz şeyleri bırakıp viskiye yönelmesi gereken yazar.
irkcilik yonunu dogru bulmuyorum eyer ulkucuyse yazar kisi bilsinki bu davada irkcilik yok olamaz.
olmaz olsun böyle türkçü yazar.

you done!
güncel Önemli Başlıklar