bugün

Ayrıntılı düşünmekten ileri geldiğini sanıyorum. Onlar istemese de ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar. Olsun öyle de çok komikler.
harikulade tespit.

kusursuzu yakalayacağım, daha iyisine sahip olacağım diye eldeki mutluluğu da piç ediyorlar.

ne yazık ki öyle. hanfendiler hiç kusura bakmasın.
Ya bu sıkıntılı bi durum bence

Mesela bende bazen şey oluyor, her şey iyi giderken kesin bir şey çıkıcak diye düşünüyorum. Her şeyin iyi gitmesi imkansız gibi geliyor, benim başıma asla gelmez gibi

Kafamda kurup büyütmektense partnerime soruyorum bi sorun yok dimi diye, orda birazcık telkin edilmem gerekiyor sadece sorun yok gibisinden

Sıkıntılı işte, saçma sapan davranmamaya çalışıyorum ama sıkıntı yani kesin davranıyorumdur. Benim tüm ilişkilerim en iyi olduğumuz zamanda bitti çünkü. Bir şeyler iyiye gittikçe, sorun kalmayınca ben gerilmeye son beklemeye başlıyorum istemsiz

Bu hale getirenler utansın
kadınlar herşeyin dört dörtlük olduğu mutlu ve keyifli geçen günlerde erkeğinin rahatlamış ve umursamaz tavırlara girdiğini düşünür buna sebep ise erkeğin herşey yolunda olduğu için daha az ilgilenmeye başlamasıdır.

ilgisizlik ile geçen her dakika kadına sıkılan kurşundur ve ceylan av olmaktan kurtulur avcı olmaya karar verir.
vardır ve bu durumun ciddi ciddi feministlerin öğretilerinden doğan bi durum olduğunu düşünmeye başladım 3. ilişkim de aynı sebepten bok yoluna gidince.

kadınlar kendilerini o kadar önemli sanıyorlar ki artık anlamıyorum nerden geliyor bu özgüven.
hatun : bu aralar çok anlayışlısın mahmut. korkuyorum bunun altında bir şeyler çıkacak diye.

er kişi : aşkım ne alaka ya şimdi, durduk yerde.

hatun : ne bileyim sanki birşeyler saklıyorsun benden.

er kişi : he aq. saklıyorum, köşede yedeğin bekliyor.

hatun : ben tahmin ediyorum zaten. var bir bokluk belli oluyor. ühü ühü

er kişi: ey güzel allahım, al beni al al.
" bana yok içine bok " keyfiyetinden zahir.
son zamanlarda baya baya doğru olduğunu düşündüğüm önerme. tam diyorum ki her şey yolunda gidiyor sonunda mutlu olacağım bir bakıyorum hız treninden son sürat aşağı iner gibi iniyorum. ancak bir fark var ben yere çakılıyorum galiba. sonrasındaki enkazı düşünürsek. galiba kadınlarda bu var sözlük. yani içten içe o kadar inanmışız ki mutlu olamayacağımıza gerçekleşince batırmadan edemiyoruz. ya da ilk başta kapının arkasına attığımız küçük sorunlar büyük bir dağ gibi görünmeye başlıyor gözümüze ve bum! tebrikler her şey mahvoldu.
kızların biraz doyumsuz kaşar olmalarından kaynaklanan durumdur.
yurtta huzursuzluk- cihanda huzursuzluk mottoları yüzünden.
- aaa rubik küpü mü bu kim yaptı bunu?

-mk gavaşesi, ben yapmıştım iki saniye öncesine kadar.

hayali alıntıdır.
Erkeklerin ben bunu nasıl sikerim düşüncesine bürünmesi ardından kadın kısmı sezdiği anda çıkış yolu üretmeye çalışır. işte bu çözüm yolu işleri yokuşa sürmekten geçer.
Doğru önermedir.

Mesela ben hiç ayak basılmamış bembeyaz karın üzerinde gezmeyi severim, behüce sevmez mesela.
yanındakini huzursuz etme ve hiç bir şeyden memnun olmayarak ilgi orospuluğu yapmalarından kaynaklanan durumdur.
Hata şu, insanın kadın cinsi kadar kararsız bir canlı yok.

Sen duygu yoğunluğu sebebiyle aklını işletmekten sıkça kopan bu varlığın lafıyla işlerine yön veriyorsan, belin doğrulmaz zaten.

Sen kendin karar ver kendin uygula, kendinden emin olursun, kadın da sana güvenir. Yoksa yok öyle kadın şöyle davranmış şöyle demiş de bilmem ne.

Lan ertesi gün tam tersini söyleyecek ne sikliyosun?
Kişi kendinden bilir işi cümlesi burda saçmalayanlar için ne de güzel oturuyor buraya..
talan etme, çapulculuk , harabeye çevirme gibi karşı konulmaz dürtülerdir.
En sonunca onlarca adamın altına yatmış kirli biri olur çıkar bu türler. Hepsi değil fakat böyle bir familya var.
kadınların biraz orospu ruhlu olmalarından kaynaklanan durumdur. hep huzursuzluk hep huzursuzluk
türk karılarının şımarık olmasından kaynaklanan durumdur. bundan 2.5 yıl önce bir yunan kızıyla sevgili olduğumda bazı şeyler çok net bir biçimde yerine oturdu. hayatı zindan eden, kendinizden ödün vermenize neden olan tek şey aslında türk kızı. valla o dönemler bırakın iyi giden şeyleri bozmayı, kötü giden şeyleri bile yerine oturtuyordu bu kavruk tenine yandığım yunan kızı. özledim be.
eğer sağlam bir nedeni yokken durduk yerde huzur kaçırıyorsa %99 mutlu bir aile ortamında büyümemiştir.

eskiden psikologların çocukluğunuza inelim lafı çok komik gelirdi, ne kadar önemli olduğunu sonradan anladım.
-aşkım beni seviyor musun?

-bu söz erkekte everestin zirvelerine çıkmış libidoyu bile mağma tabakasına düşürür sakın yapmayın bayan/kadın lar
kadınların milyonlarca yıldır içindeki kaşarlığı bastıramamasından kaynaklanır.
" bana yok- içine bok " felsefesinin tezahürü.
Sizde iyi giden şeyleri bozmaya başlayın bir daha bozamazlar.
güncel Önemli Başlıklar