bugün

(bkz: karı)
(bkz: hatun)

kadınını sevmeden evlenen erkek modelidir.

hatun sahiplenme anlamında kullanılır sözlük. kadınım demektir.
kendisi sözlük hatunudur.görsel
söylenilmesi de duyulması da zevk veren kelime.
hatun taş gibi kızlara denir erkekler arasında, onun harici m. yüzyılda cariyelere vb lerine bir hitap şekliydi. neyse

-hatun 10 numara mk, ikizler filan neyse şafak söküyor. denebilir.
sevgilim olursa o'na hitap edeceğim kelime.. ne kadar zavallıyım dimi sözlük.
Çok güzel bir hitap şekli.
Üstüne yok.
Avrat kadar çekici değildir.
Eşimin bana demesini istediğim kelime.
olta sağlam, kızlar ayık olun!

kadın kısmına söylenen tabirdir.
(bkz: avrat)
Çok sevdiğim hitap şekli.
lazım olan insan dişisi.

https://www.youtube.com/watch?v=_GLQimt5dts
Bu hitap şeklini beğenmeyen halt etmiş. Anlamı güzel, kadına yakışan bir hitap şekli.
En güzel sıfattır kadına.
sevdiğim kıza hitap şeklim.
başlarda kızsa da onunda hoşuna gidiyor biliyorum bir kaç kere öyle seslenmediğim de ''hatuna ne oldu*'' diyor. sahiplenilmek herkesin hoşuna gider.
Söylenişi çok hoşuma giden lakin henüz kimseye karşı kullanamadığım söz.
(bkz: hayır ağlamıyorum gözüme biraz sen kaçtı)
Bu kelimeyi sevdiğin adam dediğinde öyle güzel oluyor ki bayanlar.
Hatun neden bilinmez ama bir kere kullanıldı mı bağımlılık yapar insanda bırakamazsın ağza doygunluk hissi verir.
En çok hatunlar iyi huylu hatundurlar.
Bazılarında pis huylu. Yani kötü huylu.
Attın mı benim için çok iyi bir fikirdir için hatun ship temizlik yaparlar siz zengin hatunlar temizlik yapmazlar 10'lar başkasına hizmet isterler bu yüzden de çok günah toplarlar temizlik imandan gelir temizliği kim sevmez ki temizliği sever hiçbir evini bırakmaz asılsa bazi kişiler hiç temizlik yapmazdı ama ben temizlik yapmayı çok seviyorum için bir hatun temizlik yaptığı zaman bir hatun o kadar çok sevap tapıyor güzel kokular cennet kokuları 10'un evine geliyorlar pis evleri gitmiyorlar ben hayatımı almayı çok isterdim ama maalesef 18 yaşında olduğum için bir amaç şile de çok iyi bir yaşam kurdum kendime annemle tadan istanbul ben de Uludağ'da okuyorum üniversiteye gidiyorum Üniversitesi de pek güzel ben uludağ Üniversitesini çok beğendim hatta küçüklüğümden beri ben uludağ Üniversitesi hiç unutmayacağım çok güzel bir üniversite herkes orada eğitim alabilir .
Keşke kimse söylemese de sadece ben kullansam dediğim kelime. Söylemesi çok hoştur. Gerçi sevgilim de yok da olursa söylerdim.
Kendisinden hiç soğutmayan kelime. Benim Hatun kelimesine zaafım da olabilir tabi. *
gerizekalı kızların "o kelime özel, onu herkese söylemee" diye trip attığı kelimedir.
bu kadar yüzeysel orospu çocuklarıyla takıldığım için kendimden utanıyorum bazen.
Sevgilim olsa soyleyecegim kelime.