bugün

Mutlaka tadına bakılmalı.
izmir buca katık dönerde yiyebileceğiniz bol soslu, turşulu döner. doyurucu.
yanında ayran içilir soğuk soğuk, üstüne hatay künefe ilaç.
Şöyle bakıyorum bu dönere.

Aşktır. (bkz: donas)
görsel
Kış için uygun bir yiyecek.

Lezzetlidir.
Kocaeli sınırlarındaki en harika hatay usulü dönerci Aybaba'dır , aksini idda eden vurduruyodur.
adamdır.
beşiktaş köyiçi’ndeki katık döner’de yediğim şey.
izmitte katık döner var çok güzel yapıyorlar. ancak mekandan her çıktığımda küfür ediyorum. mide krampları da cabası. küçücük adamsın neyine senin bir buçuk boru yemek değil mi?
bursa iskenderin eline su dökemez.
tek başına yemeniz gerekir.
avcılarda aynı isimli mekanda "zurna" adı altında satılandır. güzeldir ama ele yüze bulaştırmadan yemek özel maharet ister.
sevemiyorum dostlar. en son yediğimde içinde et göremedim. acaba vejetaryen menü mü söyledik diye düşündürdü.
oldukça lezzetli ve kilo aldırıcı bir yemektir.
isos döner diye bi yer var hatay usulü döner yapıyorlar soslu falan. Geçen gün et döner sipariş ettim. Sadece et döner dürümün fiyatı 20 tl. Soslu ekmeğin içinde patates vardı sadece. Et falan yok amk. Maksimum 30-40gr falandı. Başlığı görünce aklıma geldi bak sinirlendim yine.
Bunun zurnası var ya offff.
Başlığıdır .
Bunu beğenmeyen brüksel lahanası yesin.net
Eskisehirdeki chicken bar ve antakyadaki kebo en iyilerindendir.
hataylı olarak gurur verir insana birde hatayda gelip yenmesi gerekir.
üff canım çekti gideyim de dünden kalan patlıcan kebabını yiyim. *
Of of yemede yanında yat muhabbeti. Acı biberde var beni zorlamayın dalağım şişecek valla. Yanında acılı şalgam da olsaydı ben bende olamazdım.
la az önce yemekten kalktım ama resimler süper görünüyor :( izmir'de bunu yapan bir yer bilen varsa mesajla adres versin lütfen...yemezsem bir yerim şişecek valla...
öğrencinin vazgeçemediği süper ötesi yemek. fakat karar verdim bundan sonra istediğim yemeği evde yapacam.
Havası ve suyuna bağlı olduğundan en iyisi Antakya da yenilen dönerdir.
Patates basıldığından, tavuk tadı alınamayan dürüm. iyi olan örnekleri var elbet.