bugün

Seninle konuşmuyor olmam, seninle konuşmak istemediğim anlamına gelmez.
Bir gün benden şikayet ettiğin ne varsa, özleyeceksin. Özdemir Asaf
lüzumsuz yere yaratılmış heyecanların sıkıntısı, birdenbire utanca dönüşen arzular. benim hayatımın özeti bu zaten. hatırladıkça tüylerimi diken diken eden utançlar silsilesi.
biz ayrı dünyaların insanlarıyız birlikte olamayız.
Ey gözyaşı! Madem ki gözümün kapısından çıktın gidiyorsun, bari sevgilinin kapısına git de başını onun eşiğine koy..
"Üzüntüye uğrayan beni hatırlasın.." Hz. Muhammed (sav)
yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında, bir gün beni ararsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında...
"Ey hayat! Ölüme şükret, seni, onun yüzünden seviyorum." -Seneca
' erkeğe özgü kendini hor görme hastalığının tek çaresi; zeki bir kadın tarafından sevilmektir. ' F.Nietzsche
Ikimizde aynı şehirdeyiz ve birbirimize varmamız için yarım saatten daha az bir zaman yeter. Fakat buna rağmen o orada, ben buradayım.
Aşk yoktur libido vardır
Sigmund Freud.
Milyonlarca ses tonu var ama, yalnızca birini duyduğunda aptallaşırsın.
--spoiler--
''Sevmek; Güzel birinde aşkı aramak değil, Bir başkasında; Kendini bulmaktır.''
--spoiler--

fyodor mihailovic dostoyevski
bir yanlış bütün doğruları götürebiliyor.*
Ayyaye ko ko jombo ayyaye.
dertler yarrak gibidir, en büyüğü kendininki sanarsın hep.

edit: imla.(küfür edeceksen türkçeye uygun edeceksin.) (bkz: orospu olacaksa okumuş orospu olsun)
"küçük insanlar insanları, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır."
Kime yâr dediysek, o yâr açtı yarayı;
Belli ki gerçek sevenimiz yoktur,ALLAH'tan gayrı!
(bkz: O biçim)
seni bana bağlayan tek söz seviyorum demen,
bunun üzerine bitti deyip çekip gitmen..
--spoiler--
bu akşam bir ölüme ağlamıyoruz, bu akşam bir yaşamı kutluyoruz.
--spoiler--
BiRKEZ YALANINI YAKALADIĞIN KiŞiNiN BiN KEZ DOĞRUSUNU SORGULARSIN.
--spoiler--
''Bir insan umudunu yitirir ve amaçsız kalırsa, sırf can sıkıntısı bile onu bir hayvana çevirebilir.''
--spoiler--

fyodor mihailovic dostoyevski
Bardağın dolu tarafını görüyorsan ne ala. Ama baktığın boş tarafsa oraya hemen rakı doldur.
Sen ki denizde yaşardın yalnızlığında ve deniz seni taşırdı. Yazık, kıyıya mı çıkmak istiyorsun? Yazık, gövdeni yine kendin mi taşımak istiyorsun? Nietzsche