bugün

görsel
Bu ne lan hiç utanmadin mi burada hesap acarken.
15 yaşındaki Atsız düşmanı olan, ateist takılan, kolunda Atatürk dövmesi olan, Atatürk hakkında birkaç eser okuyup ''Çankaya bize yeter!'' diyen laik gençtir.
sözlüğün en zavallı yazarıdır.

seneledir aynı şeyleri yazar durur.

kemalist nikli yüzlerce hesap açar silinir geri gelinir.

tam parazit.
Alttan alta; Kemalistlerin gerizekalı olduğu algısını yaratmak için iq'su eksi değerde entryler giren subliminalci.
maymundan hallice fesli ve aklınca kendini çok entelektüel ve zeki sanan makat maymunu!
17 yaşına kadar müslüman sonra kafir olmuş yazar.

iyi bir bok yemiş gibi anlatıyor bi de müptezel!
geçmişinde fetö olan asla has gerçek kemalist olamaz. sadece böyle platformlarda kendini kandırır. o yurtlarda beyniniz atatürk düşmanlığı ile yıkanmış bir defa. zaten dikkat ediyorum hasarlı gibi entryler giriyorsun.
(bkz: mal) bir yazar..

son açıklaması da iyice acınası bir tip olduğuna kanaat getirtmiştir..

rezil..

büdüt: ne celal şengör, ne de türkiye cumhuriyetinin kurucusunu ağzına almaması gereken yazar..
düz dünyacı birinin bir başkasının iq seviyesini belirlemeye kalkması ne kadar doğru ve inandırıcıdır bilinmez. kafasındaki evren modeli ilkokul 2. sınıf fon karton ödevine benzeyen biri ne kadar mantıklı düşünüyor olabilir ki?
12 eylül faşistti teröristtidir evet.
Has aktrolldür.
Evrim geçiriyorlar, artık trollüklerini 'kemalist' adı altında yapıyorlar. Hepsi 'belki böyle sikleniriz' ümidi işte.
bende hoşt kemalist olarak görünen nick.
hala nasıl silik yemediğini merak ettiğim meriçimsi yazar. çaylak oluyorum geliyorum gidiyorum hala burada.
nickaltı lağımdan hallice ak pkk'lı troll.
feto'cudur demiyorum ama entrylerinde feto kokusu var, allah affetsin.
Has tir.
ak çomarlıktan fetö pkk işbirlikçiliğine, ırkçılıktan kripto kürtlüğe kadar binbir renkli yelpazeden suçlamalara uğrayabilmeyi başaran yazar.
Öz hakiki kemalist.
Müslüman düsmanı bir yazar.
Atatürk 'ü anlayamayıp nutuk 'u büyük ihtimalle hiç okumadığı halde kendisini "tuzlu su " kemalistı sanan bir tip.

Bu şahıs da Extrem bölgelere kaymış - bu da din düşmanı olmuş -tolerans kavramını unutmuş bir tiptir. Akpopolar nasıl din yobazıysa bunlar da dinsizlik yobazı.

Bilindiği üzre extremlere kaymak çok kolaydır -zor olan hoşgörü hissini kaybetmeden herkesi kucaklayabilmektir.

Paşa bunu başarmıştır ve bunu başaramayan bazı şahıslar bi de utanmadan kendilerine "has kemalist " diyebilmektedirler.

Has kemalist de öz bolu ya da lüks adana gibi otobüs şirketi ismine benziyo bu arada.
kürtçü islamcı yazar, memleket ne çektiyse bu dönme dolaplardan çekti. pkk ağzıyla başlık açmaktan vazgeçmeli.
tayyipçi kuçu, ak troll'ün ters algı yapanı. yemiyor kimse anlamadı bir.
Mustafa kemal düşmanı.
elindeki tineri bırakıp yazı yazması gereken müptezel troll.
boş beleş ırkçıdır evet.