bugün

dakika itibariyle 31. yaşını bitirmiş, galatasaray tarihinin gördüğü en iyi futbolculardan biri. seviyoruz.
Oz Büyücüsü. Büyücülerin kralı olarak bilinir. futbolu ile büyüler.
kewell candır. kendisine daddy cool adlı parçayı armağan ediyoruz efendim. galatasaray'da kalması dileklerimizle. doğum günü kutlu olsun.

he is crazy like a fool,
he is harry, harry kewell.
iyi ki doğdun,
iyi ki galatasaraylı oldun,

demek istediğim futbolun sevimli, sıcak, sempatik ve birtanecik yüzü. iyi ki aslansın...
sahadaki asalet timsali oz büyücüsü. iyi ki doğmuşsun kewell, iyi ki bu takımdasın.
bir beşiktaşlı olarak tabataya verilen 8 milyon euro her aklıma geldiğinde gözümün önüne gelen futbolcu.
bugün doğum günü olan futbolcu.

kutlu olsun, umarım sözleşmesi uzatılır, jubilesini galatasaray'da yapar.

harry, harry kewell (daddy cool melodisi ile)
bugün harry kewell 31 yaşına basmıştır, burdan onun doğum gününü kutlar, nice mutlu yıllar dilerim... kendine iyi bak harry kewell, ve mümkünse galaatasarayda jübileni yap, başka takımlara gitme. seni çok seviyoruz...
hakkında yazılanların çoğu yıllık yazısı gibi olan futbolcu. ama bu kötü anlamda değil tam tersine hepsi sevgiden. galatasaray taraftarı uzun zamandır böyle birini tanımamıştı. bir tane de benden o zaman;

doğum günün kutlu olsun oz büyücüsü. iyi ki geldin, iyi ki varsın, inşallah hiç gitmezsin. allah'ım bize üzerinde takım elbisenle,yedek kulübesinden oyunculara talimat verdiğin günleri de göstersin.
aşk olsun sana aşk olsun,
doğum günün kutlu olsun.

galatasarayın hagiden sonra transfer ettiği en delikanlı futbolcu, bir insan bu kadar güzel ve karakterli olamaz.
doğum günü kutlu olasıca. aslan kadar aslan.
bu futbolcu kesinlikle hagi'den sonra en çok sevdiğimiz yabancıdır.
bu adama bu kadar hayranlık duyan bir ben miyim diye düşünüyordum ki, yandaşlarımı sözlüklerde buldum.*
duruşu olsun, maç içindeki hareketleri olsun kusursuz bir örnek olarak incelenmesi gerekir.

paraya kıyıp forma alırsam arkasında senin adın yazacak ey büyücü!
hakkında ekşi'den daha çok entry girdiğimiz ender insanlardan biri. asalet sahibi sportmen.

içimizdeki kewell aşkı bambaşka,
kewell futbolu burda bıraksana,
bir de ulu sözlük'te yazsana,
trollük yapmak bile helal sana.

not: bu dörtlük tamamen şakaydı.
galatasarayda oynamadığı zamanlarda, kendisi hakkında olumlu entry giren antigs li yazarları girdiği entrylerden pişman eden bir futbolcu.
belki hagi kadar faydalı olmadı ama neredeyse hagi kadar sevildi. çünkü; bu sevgi karşılıklı, o bizi sever, biz de onu severiz. *
rugby ile de ilgilenen ve bulldogs adlı kulübü destekleyen güvenilir sportmen.
dün akşam gördük ki futbolcu falan değildir kendisi, tam anlamıyla balon çıkmıştır.
eğer galatasaraylı bir sözlük yazarıysanız, ve 27 eylül akşamı efkarlanmışsanız, sizi televizyon başında şu şekilde bağırttırabilen topçudur...

"en asil duyguların insanısınnn, kuzumm beniiiimmmm"
galatasaray'ın genç topçularının büyük şansıdır.

topa nasıl vurulur, sahada nerde durulur, kornerde nereye koşulur vs... (bkz: zikini daşşağını yerim) diyerekten adama çay falan demlemeleri lazım.
beceriksizliğini yaşlılığına bağlamak istiyorum. yoksa böyle bir futbolcunun galatasaray'da işi yok. ben fenerbahçeliyim ama böyle takımın hızını kesen başka futbolcu görmedim. kendini rezil etmeden git diyorum kendisine. hadi koçum naş naş. nasılsa 10. hafta sonunda yuhalanarak bir daha o fomayı giyemeyeceksin. karizmaymış şuymuş buymuş, o zaman gidin lost'tan sawyer'ı transfer edin be kardeşim. o da avustralya'dan!
keşke bütün futbolcularımız onun gibi profesyonel, ne yaptığını bilen, yedek klübesinde bile beklerken sanki 18 yaşındaki yeni futbolcular gibi istekli olsa. kendisi türk futboluna kazandırılan sayılı futbolculardan biri ve şarap gibi kalitesini günden güne arttıran bir şaheser.
illa ki fenerbahçeli bir futbolcuyla kıyaslamak gerekirse:

|n| x (mateja kezman + nicolas anelka + daniel guiza + ... + n) = harry kewell

(bkz: hayatı ales hazırlık kitabının arkasından görmek)

edit: ayrıca fenerbahçe gibi güzide bir kulübümüzün taraftar sayısının sadece 3-4 kişiden ibaret olduğunu görmek üzücü. haydi çocuklar daha çok eksileyebilirsiniz! vücudumun en önemli organlarından birine yetişebilecek misiniz bakalım*
ayağını öpmek istediğim futbolcu.
bir fenerbahçelinin gs den sevmesi en muhtemel oyuncu. gerçekden çok yetenekli geçen sene stoper olarak bile oynayan oyuncu.