bugün

Acayip kufrettim. Oyle boyle degil. Senin gibi degil 15 15000 tamesi olsa bi adam etmezsiniz be!!
hepsinin istediği bu değil mi zaten? az sövmedim ama. ailesinin kulakları çınlamıştır. vatan haini pislikler.
Yazan kişinin şerefini, onurunu, gururunu ortaya koyan yazı.
bi an troll sanıp gerçek olduğunu öğrenince şok eden sözlerdir.

ulan herşeyi bekliyorduk ama bu kadar açık değil şaşırttınız helal olsun. ne ara bu kadar cesaret geldi lan bu orul orul orospu evlatlarına. nasıl oldu da türk'ün gücü karşısında direnir oldular. nasıl oldu da türk'ün kudretine baş kaldırır oldular?

ama bekleyin siz. her zaman ki yaptığınız gibi mağaralarınızda bekleyin. hepinizin amına koymaya geleceğiz. türk'ün gücünü göreceksiniz.
yuhhhhh. ve biz bu şerefsizi hala yaşatıyo muyuz.
Bunu ibret olsun diye verecekler halkın eline. O zaman bir daha bunun gibi şerefsizler türemez herkes haddini bilir.
soyada bak. sikret.
bir şerefsiz haysiyetsiz kanı bozuk beyanatıdır.

şimdi öldürelim, gebertelim, hala nasıl yaşıyor demeden önce bir de şöyle düşünmek gerekir.

acaba böyle düşünen tek o mu var!

ya hdp ve akp liler ne olacak.

daha düne kadar ölen terörist için ağlayan akp li arınç varken,

şehit olan Mehmetçikler için meclisi toplamayan akliler varken,

tek bu kişiye değil hem bunları yapana ve de yapmalarına izin verenlere bakılmalı.

madem ortada bir linç girişimi var topuna kibrit suyu çalınmalı.
Laik devlette bu kadar olur.

Ah mecelle ne olur dön geri, geleceksen gel ecelle.
görsel
Yazan kişi teyfik sikret değil onun adıyla fake hesap açan kişidir.Evet teyfik oçtur ama bizim oçumuzdur.
Vallahi yeşili özledik.

görsel
Trollük yapmaya çalıştığını sanan özünde terör örgütü sempatizanı kişinin sözleri.
Öyle bi guldum ki okuyunca yolda dik dik bakti millet. Ha şöyle delirin iyice delirin de mutlu sona hizlica varalim. Güzel hareket.
seni sikmek de kürt halkı kadar eder. pezevenk bunların dillerine dök bakalım konuşur mu bir daha.
https://www.youtube.com/watch?v=TyUzwM4nb0I
bunların hepsi zamanında türk'e köle olmuş köpek olmuş milletlerin artıkları.

vatansız piçler sizi.
Türk kimliğinizi vede türk pasaportlarınızı atın sizin gibileri bu ülkenin kimliğini de pasaportunu da taşıyamaz taşımaması gerekir, o kimliğe layık değilsiniz olamazsınız da siz ve sizin gibi hainler bu ülkede nefes alıp vermeniz bile zarardır ama sizde şeref ne gezer

Şerefinize sokayım.