bugün

muharrem ince'nin türkiye'nin 2 sorunundan biri olduğunu iddia ettiği durumdur. diğeri; (bkz: terör).
devlet memuru kadar rahat yaşıyor ka o orda, bulsa memuriyet biter.
Tabi bulamaz zira burun kaf dağını geçip aya ulaşmış ha birde o burnu kaldırmak için aç tartsan 150 kilo gelecek hatunun peşine deli divane olan damat adaylarınıda unutmamak lazım.
buyukannemin ismini sol frame de gorunce elham istedi diye dusundum.
ha dert.
onun derdi koca bulmak değil
ortalığı kızıştırıp piyasa yapmak.
hatun bu programı açınca
sırf kızım yaşındaki çocuğa küfretmeyeyim diye dışarı çıkıyorum.
Güzel değil, hanımefendi değil, edepli hiç değil. Koca bulamaması normal. Anormal olan hanifeye talip olan erkeklerdir bence.
Kendini bişey sanması, kapalılıgının farkında olmayıp hareketlerinin gevşek olması vs vs. Tabi bulamaz biri için aglayıp 2.gün başka biriyle görüşüyor.
Gündüz vakti tv izlemek gerçekten ruh sağlığına ciddi zarar veriyor demek ki. Öğle kuşağı tv soytarısı bir kapalı kaşarın merdane arayıp bulamamasıdır. Sosyal medyada ve çıktığı kanalda paranın anuna koymuş zaten. Derdi koca değildi. istediğini aldı.
Bu programlarda dert koca bulmak değil kendini göstermek. Bayhan talip oldu Lan bu kıza Bayhan. Herkes rolünü oynuyor parasını alıyor gayet güzel meslek. Evet.
oraya çıkanların %99nun evlenmek amacıyla çıkmamasından dolayıdır.
ayrıca;
görsel
bazı sivri zekalar bu kızın kurgu , senaryo olduğunu , benim de bunu anlamadığımı yazmışlar.
ne yazdığımı bir daha okusalar anlarlar aslında.
kurgu olduğunu , reyting için bu şerefsizlikleri yaptığını yazdım zaten.
ben diyorum ki bu kadar mı olur acizlik para için .
Senaryo gereğidir. Bulursa program biter. Klasik mantık başrol oyuncusu ölürse film biter.
Şu programları görünce nasıl krize giriyorum anlatamam. Uyanın biraz! Ey millet! Uyuşturuluyoruz. izlemeyin, izlettirmeyin, prim vermeyin! Türkiyenin gündemine Bak yahu?? Daha geçen gün 40 şehit, 40 fidan toprağa verdik. Derdimiz şu kadın olmamalı. Yazık, çok yazık. Günden güne hızla yozlaşan, duygusuzlaşan bir ülke hâline getirildik. Allah sonumuzu hayretsin. Yoksa akıbetimiz iyi gözükmüyor.
bir sabah hanife bir sabah, sen de koca bulacak; onu una bulayacaksın.
paranın kocadan daha çok cezbettiğini gösteren eylemin ta kendisidir.
kocayi bulamamis olabilir, fakat parayi buldu.
instagram'da aldigi reklamlarla paraya para demiyormus
kanaldan bedavadan maaş almak varken evlenip de napacaktır.
zaten bu tiple koca bulması olası bir mucize bile değildir.
Koca aramıyor ki, penis arıyor. Koca ararsa bir gün bulur elbet.
hanifelik kalkalı çok olmadı mı amk.
o programlarda ki senaryo ve tiyatroyu anlamayan kişi yoktur sanırım, bu arada yok hanife kim filan yazan arkadaşlar evet çok şey oldunuz, şey işte; ya ben izlemem öyle şeyler ben çok farklı insanım evet ya. Ayda bir tv izleyen, günlük olarak Gündemi takip eden biri olarak internette haberlerde bile sürekli arada evlilik programı haberleri oluyor engel olamıyosun. Öğreniyosun olayları en azından aylar önce hanife haberini görüp bugünde görmen hâlâ evlenemediğini anlamana yetiyor.
sözde evlenme programlarını takip edenleri kahredendir.
görsel
koca bulmak istemiyor onun amacı ekranlardan ayrılmamak ne güzel bedavadan meşhur oldu.
Hanifenin a.... k.... sana bişey olmasın.
hiç skimizde olmayandır. ne zaman rezil rüsfa olsa ailesini araya sokup ağlayıp zırlıyor.
koca bulma derdinde olmadığı içindir. bildiğim kadarıynan bu organizma instagramdan götürüyor parayı.
görsel