bugün

kaslı bacaklı adaleli baldırlı olanlara var.
Zeki, donanımlı, sosyal, espritüel insanlar.
Gerisi fasarya!
Bana sürtük ya da orospu diyen hiper sürtüklere. Canlarım.
Zeki insanlara aklını kullananlara...
ince bilekli, minyon, uzun saçlı kızlar.
Kesinlikle sosyal statüde üst biryerlerde olup, ölümüne mütevazi olan egosuz insanlara hayranım. Çoğu kişi karşı cins ve çekicilik anlamında yazmış üzdü bu durum.
nefes alabilen kızlara karşı aşırı zaafım var.
nezaket sahibi insanlar.
işine hakim olan insanlar.
her konuda fanatiklikten uzak insanlar.
kumral, beyaz tenli, tercihen hilal bıyıklı erkeklere zaafım var. ertan saban tipli erkek de diyebiliriz. şu şekilde:

görsel

beyaz tenli olmayan erkekler bana cazip gelmiyor. bir de güzel kokan erkeklere zaafım var. parfüm kokusu cazip olan erkek daima bir adım öndedir.
sesi güzel ve kibar olan erkekler var ya arkadaş ortamında bunlara aşk acısı çekerken birşeyler soyletirler... işte o tipler.
zariflik ön planda olması yanısıra şişman sayılmayacak ve şirin olacak. konuşmasını bilecek. gülünce yüzünde güller açacak. birşey söyleyince onu pür dikkat dinlemek isteyeceğiniz kişilere karşı zaafım var ki zaten sadece bir tane bulabildim.
müzmin hayata elveda deme sebebi olan insanlardır efenim.
ailesiyle ne kadar sorunlu olan, hatta listeyi daha da azaltmak için annesi ve babasının ayrılmış olması, nedense böyle kızlara karşı bir tuhafım hayatıma giren kızların hepsinin böyle durumları oldu resmen.
Utangaç yavru ceylanlara. Bir soru.
Hicbir insan tipine zaafim olmamakla birlikte, mantık dahilinde hareket eden, neyin ne olduğunu bilen, bilmese de sorgulayan, araştıran ve öğrenen insanları ayrı bir severim.
Up uzun saçlı (renk farketmez) - hafif açık tenli (ne çok açık net çok koyu ikisinin ortası) - ince çerçeveli gözlüklü (bankacı kadın stilinde) - hoş gülümseyen - örnek ek'te sunulmuştur.

görsel
Çirkin ve şişman insanlara.
Ne istediğini bilen. Kararlı kişiler.
Zaafım yok tutkularım var.
http://m.uludagsozluk.com/e/36424788/#
Ruhen beni tanimlayanlara , eglenceli zeki ve mükemmelliyetci
ceylan gözlü kızlara.
güzel giyinen.
Kivircik sacli kadinlar.

Bir de 85 gogus ve ince beli varsa..

Ay yok devam edemeyecegim.
Tartışılan konu üzerine hiçbir bilgisi olmadan söylediklerini kanıtlamaya çabalayan insan. Defalarca göt edersin ama kendi bildiğini okur.
iki büklüm elindeki poşetleri taşımaya çalışan yaşlı insanlara.