bugün

ağzıma sıçma ihtimali en yüksek olanlara.
Ulaşılmaz ve imkansız olanlara.
Tam bir hanimefendi olan kadınlara bayılıyorum.
Her durumda sakinligini koruyan, nazik, kibar, zarif, ağır ama çocuk ruhlu insanları cok seviyorum. Hep etrafımda böyle insanlar olsun istiyorum kücük kücük harflerle tatlış tatlış konusalım.
Konuşmak için can attığınız insanlar vardır. Şu an düşündüm de benim için hepsinin ortak noktası en üzgün zamanlarında bile veya herhangi bir başarısızlıklarında bile bunu şakaya vurarak anlatan, her şeyden şaka çıkaran gereksiz tipler. Ben de öyleyim, sanırım bu yüzden onlarla konuşmak iyi geliyor. Bu demek değil ki her şeye duygusuz yaklaşıp dalga geçmeliler hayır onların neşesinin ardındaki hüznü yakalayamacak kadar düz bir insan değilim. Onlar da değil.
zayıf noktamı söylersem savunmasız kalırım, o yüzden söyleyemeyeceğim efendim ısrar etmeyin.
Asil ve zarif.
küt saça okeyim.
(bkz: ayakları güzel olan kadın)
merhamet ve vicdan duygusunu dipçik gibi yüreğinde taşıyan insanlara saygım ve zaafım var. insan olmanın temel yetisini taşıyabiliyorsa umut tükenmemiş demektir.
maalesef güzel kızlara karşı zaafım var, gerçekten çok yazık...
piknik tip heriflere ve vücutçulara gıcığım var. ne zaafı amk !
zeki, zeki, zeki. her konusmasinda beni kendine hayran biraksin. kibar olsun. gozlerimin icine bakmaktan cekinmesin. dustum. vallahi dustum.
kibar, kedi seven, şiir okuyan. bu tip insanlara düşme sürem 3 sn falan.
gülünce sadece ağzıyla/dudaklarıyla değil gözlerinin içini de katarak tüm yüzüyle gülen insanlara,

çok zeki olup kalbi ve merhameti de olan insanlara,

ses tonu, konuşması ile insanı hakimiyeti altına alan insanlara.
benimle ilgilenip ilgilenmedigi belli olmayan kararsız evlilikten korkan ruh hastaları.
geniş kalçalı kızlar.
Kimseyi siklemeyen insanlara özellikle kadınlara...
Minyon tatlis kadın bireylere.
egoist insanlara.
dürüst olmak gerekirse,
(bkz: memesi olan)
tabi düzgününden*
Sarışın Veya kumral
Güzel burunlu
Güzel dudaklılara.
Bilgili insanlar.
çocuksu davranışları olan kadınlara karşı .
kıvırcık saçlı hatunlar .