bugün

Mavi balina hem etrafta bi ağırlığımız olurdu (espiri) hemde koruma altında olurdum.
Artık bundan böyle; sibirya kaplanının vazgeçilmezi amerikan kartalı. * kartal çok güzel hayvanmış. Asalet kusuyor.
herşeye rağmen insan olmak güzel;hayvan olmak istemem.
insan düşünen bir hayvandır dediler tercih yapamadık.
içinizde bir "kartal" var!
Sizin ruhunuzda bir kartal var. Tüm dünya sizin, gezmeyi, görmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi çok seviyorsunuz. Bütün bunları yaparken tek başınıza olmayı tercih ediyorsunuz. Mesela bir kitap okumak sizin için yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımakla eş değer. Bu sebepledir ki siz aslında oldukça optimist ve hayal gücü yüksek birisiniz. Sizin için imkansızlık, engel, zorluk gibi şeyler yok. Mutlaka bu sorunları aşmanın bir yolunu buluyor ve çatlaktan sızarak mutluluğa ulaşıyorsunuz. Vazgeçmek, pes etmek gibi şeyleri bilmiyorsunuz. Kısaca ruh ikiziniz kartal gibi özgür, yalnız ama her şeyi mümkün kılan birisiniz.
Doğru çıktı, normalde kartal olmak isterim.
Yürüyen kuş.
Güvercin iyidir.
(bkz: miskin).
insan.

Dağ yandı bitti kül oldu...
Yazarların olmak istedigi hayvandır.
Niye hayvan oluyoruz?
kaplumbağa olmak isterdim.ne güzel sığınma derdin yok evin hazır hem ömründe uzun bazıları 300 yıla kadar yaşayabiliyor.darwin in incelediği kaplumbağa bile yeni öldü.
(bkz: koala)
ornitorenk.
hangi hayvan olmak isterdimmmmm...

yürüyen kartal.
kopekbaligi.
hala yazılmamış. yok mu bir l&m ci?

(bkz: at)
kuş. özgürce uçabilmek için.
ahanda bu hayvandan olmak istedim. ki zaten öyleyim. http://tr.wikipedia.org/wiki/Tembel_hayvan
Ayi olmak isterdim.
Ben bir kelebegim zaten.
tospağa...

200 yıl yaşam garanti. biraz doğal beslen, olsun 300 yıl...
Bu sirk'e benzer yerde daha fazla solunum yapmama adına tırtıl..
Horoz. Var mı daha ötesi?
kuzgun.nicke bak yeterli olur herhalde.
Panda. ye iç karlarda yuvarlan. Mis..