bugün

Zorla götürülen sadece oturan.
Düğün fotoğrafçısı.
Teste tabi tutulursak şayet, kirve bile çıkarım.
bir köşede yaş pastasını yiyip limonatasını içen tip.
saygılar ben pinanist şantör bu da benim saz arkadaşı necmi.
Damadın halasının küçük damadı. Öyle uzak, öyle gereksiz, öyle pastamı yiyeyim 50 liramı takayım gideyimci bi insanım. Halay bile çekmem.
Hadi kalk oyna diyerek zorla piste çıkarılan , daha sonradan kıçı başı dağıtan ve "ben oynamam diyenden korkacaksın" sözleri eşliğinde final yapan o düğün karakteri benim.
Çocukları pistten alalım analar bacılar pasta kesilecek yer yok yav alalım hadi çocum hadi yavrum:d
pasta iyi olsa bari diyen.
Ben buraya nerden düştüm deyip düğün boyunca oturmayanlara eleştirel bakışlar atan.
Hani o; ben oynamayı bilmiyorum deyip iki dakika sonra ''Fikret abiiğğ böyle mii?' diye parmak şıklatıp omuz silken tiplerdenimdir. Evet evet o insan işte benim.
Oldum olası öğrenememişimdir şu düğün oyunlarını zaten.
Kamera çekim yaparken ne tepki vereceğini bilemeyen cansız manken.
yiyecek ve içeceklerden şikayet eden aynı zamanda düğün salonunun günlük kazancı hakkında fikir yürüten kişi.
Düğüne gitmeyen asil karakter.
Davetiye bile verilmeyen. Gitmeyeceğimi bilirler.
Bir köşede tek başına oturup hayatı sorgulayan tip.
ortam tamamen coşmaya başlayıp düğün erkeklerinin ( lanet olası federaller ) masalara saldırıp milleti zorla piste kaldırmaya başladıkları anda quiksilver hesabı 2 saniye içerisinde salonun önüne çıkan karakterdir cevabına sahip sorudur. biraz uzun tanım oldu ama kafanda canlandım dimi *
Oynamaya kalkmayan, bir işi varmış gibi bir sağa bir sola sürekli gidip gelen ama aslında hiç bir meşguliyeti olmayan, arada sırada dedesinin yanına oturup 40 yıl öncesini anlattıran karakterim.
Balkonda veya terasta sigara içen.
Tanıdık görüp öpüşmemek için, onlarla göz göze gelmemek adına piste odaklanıp, kafasını ayırmadan mal mal bakan karakter.
Gelinin kız kardeşi topuzu yaptırıp pistin ortasında teyzelerle dedikodu yapıp bir yandan hunharca dans eden tip olurdum.
Halay başı, halayın daimi üyesi.
Pasta ve halay için orada olan kişi.
oynamak için zorla piste sürüklenmemek adına planlar yapmakla meşgul bir düğün karakteriyim. full konsantrasyon yemek yiyerek kendimi oynayamayacak kadar meşgul göstermeyi severim.
Ya of hiç gelesim yok, ben gelmesem olmaz mı? Erken kalkıcaz ama söz mü?
Bizene millet evleniyorsa ya diyip, gelene kadar halay başı çekip, ortada göbek atan o kız benim.