bugün

burçların uyumlu, kötü veya nötr olduğu diğer burçlar hakkında bir yazı;

http://www.r2d3dergi.com/...burclar-daha-iyi-anlasir/
bir söylentiye göre iki akrep yatakta hiç sıkılmazmış.
fikrimce elektrik burçtan önemlidir. ve de kafaların uyuşması. ikizlerle yay anlaşamazmış, pöehh. ikizler konuşamazsa en kral burcun yanında olsa bile susuz kalmış çiçekler gibi sararıp solar.
YENGEÇ
Arası çok iyi: Akrep, Balık
iyi: Aslan, Başak, Boğa, ikizler
Kötü: Koç, Terazi, Oğlak
Ne iyi ne kötü: Yay, Kova
Yalnızca kendimi burcumu yazacağım durumdur geri kalanı için
https://m.haberturk.com/y...clar-daha-iyi-anlasiyor/4
ikizler en iyi terazi, oğlak, akrep ve kova burçlarıyla anlaşıyor bence.
Ayni grup olan burçlar arasında daha iyi anlaşır.
Güneş, yükselen, ay burcu hepsi ateş olmasına rağmen su grubuyla inat eder gibi anlaşmaya çalışıyor olmam da ayrı bir muamma.

Ayrıca ateş ve hava
Toprak ve su da aralarında iyi anlaşır.

Ateş: Koç, aslan, yay
Hava: kova, terazi,ikizler

Toprak: boğa, Oğlak, başak
Su: Akrep, yengeç balık
Hepinizle anlaşırım, yeter ki burç falan deyip araya ön yargı sokmayın.
Yengec -yay ile anlasamaz.
Yengec- kova ile anlasamaz.
Yengec - akrep ile anlasamaz.
Yengec - basak ile anlasamaz.

Digerlerini daha denemedim.
ikizler kendisiyle bile anlaşamıyor amk.

Yok ben değil, Bi arkadaşım.
Balık burcuyum balık burcuyla iyi anlaşıyorum.
Burçlara çok inanıyorum neden bilmiyorum ama.
Balık burcuyum kimseyle anlaşamıyorum hadi bunuda açıklayın.
aslan burcunun ruh eşi hangi burçtur biri söyleyebilir mi?
burçlara inanmak çok saçma.
net olarak.

başak - başak.
Valla koç olarak burçlara falan bakmıyoz biz ehehe.
aslan ve başak iyi anlaşır diyolar. bilemedim şincik.
Başak-oğlak diyorlar.
Öncelikle bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır. Herkesin kendi fikri ve gözlemidir subjektirfir.
Hem karşı cins hem de hemcinsim olan kişileri ve onların ilişkilerdeki tavırlarını gözlemledim bir analizini yapayım.
Akrep uyumu için;
ikizler ve kova arkadaş olarak çok çok iyidir ama akreple ömürlük bir ilişkinin mihenk taşları değillerdir. ikisi de hesap vermeyi sevmeyen gizemli burçlar ve akrep cidden kıskanç.
iki başak tanıdım ikisi de başta sevimliydi sonradan yanlış olana meyilli, kandırılmaya açık ve cimri olduklarını gördüm. Başakla akrep olmuyor.
Yay çok dışadönük herkesle illa muhabbet edecek sizi yedekte tutup başkalarıyla da konuşur kendine seçenek oluşturur siz öyle değilsiniz hazmedemezsiniz. Olmaz,geçiniz.
Yengeç ve Balık kim olursa olsun yeter ki biri olsun diye herkesi potansiyel sevgili olarak görürler. Kriterleri sadece maddi eşitliktir. Dış görünüşe önem vermezler. Birini bulunca da saplanır kalır. Sadıktır. Olur bunlardan. Ama yine de akrep için biraz çocuksu gelirler.
Koç arkanızdan ali cengiz oyunları, işler çevirir. Her şeyi ben bilirim edası ile dolaşırken onu kendi bilginizle bozarsanız size düşman gibi davranmaya başlar. Bir de bir şeyi sizden daha iyi olan ya da bir işi sizden daha iyi yapan birini görünce hemen ilgisi ona kayar. Geçiniz.
Boğa bir akrebe çok çabuk aşık oluyor ve senelerce bağlı kalabiliyor. Bunlardan sadık bir eş olabilir.
Oğlak çok sabit fikirli. Akrebin kıpır kıpır çocuksu halleri her yere gidelim her yeri gezelim hevesleri onu bir yere kadar mutlu eder. Sonra oğlak bir anda para harcamayalım, birikim yapalımcı birine dönüşür. iş ilişkisi gibi düşünün. Olabilitesi var.
Terazi sizi seviyor mu yoksa onun için sadece bir takıntıdan mı ibaretsiniz? Baskasına kaptırmak istemeyeceği bir fırsat mısınız? Bunu iyi analiz etmeniz lazım.
Aslanın kontrolü çok zordur. O da yay gibidir biraz ani radikal kararlar alabilir. Size ponçik ponçik davranır siz onu elinizde tuttuğunuzu sanarken patisi başka ellere kayıverir.