bugün

sırf vajinası var diye saygısızlık yapıp saygı bekleyen, yine sırf dikkat çekebilmek adına lezbiyenmiş gibi entry kasan 19 yaşında bir ergen.
herhangi bir erkek yazar silik olsa bu kadar derdine düşmezsiniz.

tanım: silik olmuş tanımam etmem bir hamile taklidi yapan panda yazarı
Tatli bir yazardi. Birkac kendini bilmez yuzunden gitti.
Boşluğu büyük olcek. Nasıl doldururum bilmiyorum. Şu anda buraya bakıyor ve bu entrymi eksileyemedigi için kendini yiyor büyük ihtimal. Ahahuhahah!
Silik etti kendini yazarı.

Lan ben bu milleti anlayamadım. Ben burda kalmak için elimden geleni yapayım, bunlar kendileri gidiyor. Birşey anladı isem neyim.
Doğum iznine çıkmış bir pandadır.
instagram da değil sözlükte olduğunu anlayıp giden bir yazarımsı.
acı kaybımız..

hızlı gelip hızlı gidenlerden bir yazar..

artık yaş sınırı talep ediyorum zall'dan
olmayan çüküyle bişeyler sikmeye çalışan çingene yazar.
(#33607158) girisi üzerine dertleşmek üzere mesaj attığım, cevaben insan sevmediğini belirten ve toplam mesajlaşmamızın 2 (yazıyla iki) mesajla sınırlı kaldığı, asosyal olduğunu düşündüğüm yazar.

Edit: (#173) bu entrynin b ve f maddeleri gereğince alakası olmamasına rağmen bir ton entryrimi silen modlar bu arkadaşın nick altı kasmak için diğer yazarlara laf attığı entrylerini nasıl oluyor da hâlâ tutabiliyorlar anlamış değilim.
Sevmek zorunda değilsiniz sayın yazarlar. Saygı duymak zorundasınız. Herkes haddini bilmeli.
canımın içi yazar.
tecavüz kesinse zevk almaya bak felsefesine sahip diye düşündüğüm yazar kişilik. inş tecavüz ederler amen.
gergin bir bacıdır akıllı olsun yazarı.
görsel
Arada komik entrylerine geliyorum, gulduruyor sagolsun.
severek okuduğum, dobra dobra yazan, kaliteli bir yazar.

entrylerinde hayattan bir parça bulabilirsiniz.

iyi yazıyor, daha da iyi olacağına inanıyorum. yazmaya devam.
Nefret edilen bir yazar sanırım. ilk gördüğüm entarisi "tümbürük" tarzdaydı sanki. Ondan sanırsam.
kendini bir halt sanan bir başka kadın,bayan,kız-kadın, sözlük yazarımız daha.

silik olunca buraya edit atıcam ne kadar sürdü diye. bence 6 ay max.

edit 1: ah hala gammaz olsam da keşke entrylerini forum/chat tarzı diye bol bol gammazlasam. ama yoook moderatörü eleştirdik diye aldılar gammazlığımızı.
Sabah sabah neyin davasına düştünüz de garibim pandacığımızı üzüyonuz gençler?

sözlüğümüzün benim dışımdaki pandası yazarı. ama biraz gandırıkçı bi panda... hamile numarası yaparsa yemeyin.
iyidir iyi üstüne varmayın kızcağızın.
sanırım yine bir kız kavgasıyla karşı karşıyayız.
Kuzum o zaman dün gelip bu gün bizi beğenmemezlik yapmican.

Formata uymadığımızı söyleyip instagram gibi fotoğraf atan yazar. ilgi şeysi.

Edit: garez sebebim (#33503065)
Neyini kıskanalım amk?
yine abdest bozdurmuş yazardır.
elhamdülillah.
17 yaşında, minnoş sinirli, zekası ile dalga geçemezsiniz ve de şey kelimesinin ayrı yazılacağını biliyor.