bugün

dün bir voleybol maçına gittim. antrenör 7 aylık hamile bir kadındı. bırak sokağa çıkmayı bazıları son güne kadar çalışıyor. bazıları eve tıkmaya, susturmaya, kişiliğini yok saymaya çalışsa bile kadınlar işte, sokakta her yerde olacak . bunu kafanıza sokun.
Senin anan hz. Meryem değilse o da sevişti bil istedim.
Adam karşısında bir anne değil zikilmiş olduğu aşikar bir kadın görüyor... o sahneler canlaniyor gözünde şerefsizin. Ondan dolayı ediyor bu lafı, aklındakinin dışa vurumu bu çünkü.

Bu adam şimdi güya sözde anaların ayağı altındaki cennete gidecek dee mi?
(bkz: güldüm ama ağzımla değil)
Böyle düşünenler çıkıyor ve bir şey olmuyor. Bence bir meleği koruyan sevgili anneler de sokağa çıkabilir. Daha doğal bir durum bence.
hamilelik doğal yaşamın gerçeği ve devamı için gerekli olan , bir eylem sonucu oluşan durumdur . Bu doğal durum ise utanmayı gerektirmez. Unutmayalım ki , hepimiz bir hamileliğin sonucunda dünyaya geliyoruz .
Utanılacak bir sebebi olmadığı için utanmayan bayandır.
utunılacak bişey olmadığı için, dışarı çıkan anne adayı.
bence siki olan abaza piçler sokağa çıkmamalı. hayvan koruma barınaklarında bakıma alınmalı. belediyelerden ricam bu itleri aşısız terbiyesiz sokağa salmayın. üç beş it tüm toplumun huzurunu bozuyor. özele de gelmeyin tamam mı canlarım bugün yanıma çok kemik almadım.
not: tabi ki beyefendiler üstüne alınmasın. sizin çoğalmanız lazım her yer it kaynıyor.
yapay gündem...yanıt verilmemelidir.
(img:#2177055)
annene sor bakalım sana hamileyken dışarı çıkmış mı acaba, yobaz düşünceleri bunlar.
Heyy Allah’ım günüMüzde buna takılan insanlara söylenecek çok söz varda memleket yangın yeri gerek yok!
Sizi kim nasıl doğurdu diye sorarlar adama. Karanlık bi odada dogurmayi mi bekleyelim 9ay boyunca.
Hamile olmak utanılacak bir durum değil, utanılacak olan şey hala bu tarz düşüncelere sahip olmak.
güncel Önemli Başlıklar