bugün

devlet kanalı trt'de ramazan programında söylenmiş iğrenç sözdür. programdaki yobaz abimize göre hamile kadın davul gibi karınla sokağa çıkamazmış, bu estetik ve uygun değilmiş.

artık kimin sokağa çıkıp çıkmayacağına da karar vermiş olmuş yobazlarımız.

http://www.youtube.com/watch?v=FZmVNGyZZhc
https://www.facebook.com/...58&type=3&theater
Dun dinledim ve bu konu uzerine cok tartistik babamla.
O da dedi ki " olani var olmayani var ne bu boyle nispet yapar gibi " sonucuna vardi. Ben pek ikna olmus deilim.
ya bi siktir git denilesi ifadedir. Aksine gururla gezer dışarda. Anne olacaktır. Dünyanın en kutsal görevini yapmaktadır.
Aynı mal kafalar kadın adetliyken ibadet yapamaz derler. Adetli kadına pis derler. Halbuki islam kadını bu biyolojik özelliğinden dolayı pis ilan etmez. Ayetle sabit bir şekilde kadını adetinden dolayı hasta-rahatsız kabul eder ve bu rahatsızlığından dolayı da ibadet etmeme hakkı tanımıştır. Isterse namaz kılmaz orucunu erteleyebilir.
Ama illa kadını yerin dibine sokup islama bok atacaklar ya, bahane bulmak için yırtınıyorlar resmen.
yerinde bir tesbittir. hava almak için çıkabilir ama gerine gerine çıkmasa daha iyidir. ben olsam öyle yapardım mesela. ayrıca saçlar ıslakken de dışarı çıkmak doğru değildir. bunların hepsi önceden sevişmiş olma fikrini çağrıştırdığı içindir. (bkz: hamileyken tayt giymek)

kanatlısı var kanatsızı var, hoş değil.
akp'den güç alıp götü kalkan yobaz morukların üfürmesidir.

sanane lan it, pis yobaz. seni oraya çıkaranın aq.
aslında yobaz yaratıklar televizyonlara ve hatta insan içine çıkamamalıdırlar.
dün izlediğimde böyle bir insanın tv de ne işi var diye düşündüm. bu tip insanlar önceleri internetin tozlu sitelerinde viyaklar dururdu.
müslüman görünümlü yobazların kadına bakışını resmetmesi bağlamında manidardır.
kadın hamileyim sokağa çıkarsam benimle dalga geçerler deyip
evinde oturacak hali olmadığı gibi aslanlar gibi tek başına veya eşiyle beraber istediği gibi gezebilir. burada
böyle konuşanlar yarın eşi hamile olduğu zaman beni gezmeye götür dediği anda olmaz evinde otur mu diyecek.
estetik olmamasından ziyade ulan ne şeyetmişlerdir bunu kim bilir diye düşünebilir görenler.

(bkz: creampie)
Ömer Tuğrul un düşüncesidir. Ben katılmıyorum.
mesele tahrik olmak değil, beni dokuz ay önce becerdiler gibisinden dolaşmamaktır. gibisinden yani.
Trt'de yayınlayan bir programda, sıfatı Türk tasavvuf düşünürü olan bir zatın söylemidir. Çirkin ve iğrenç bir söylemdir.

http://www.haberokur.com....terbiyesizliktir/451.html
hayır da yani sanane,sanane. insanların hayatına karışma hakkını kim veriyor sana,neye dayanarak terbiyesizlik diyebiliyorsun buna senin yaptığın çok mu terbiyeli bi davranış. pakistan,afganistan mı ya burası bu tür söylemlerde bulunabiliyor böyle kimseler anlayamıyorum. feminist damarıma basıldı gece gece çok sinirlendim.
Hamile kadını sokak ortasında dövmek daha büyük terbiyesizliktir. En başta o barbarların sokağa çıkmaması gerek.
trt'nin bu seneki ramazan programlarında kaliteyi(!) baya yükselttiğinin tezahürüdür. bir kaç gün önce de sakallı bir tip kasten oruç tutmamak, edepsizliktir, utanç vericidir vs. gibi laflar etmişti.
keşke babana prezervatif kullanımı hakkında eğitim verilseymiş, dedirten söylemdir. iftar temalı bir programda nasıl ve ne için konu buraya gelebiliyor anlayamadım.
bazı hamile bayanlar için söylenmiş sözdür. genelleme yapmamak gerek. daracık aşırı seksi, her tarafı meydanda en ince ayrıntılarına kadar belli kıyafetler giyen bayanlar bu tespiti fazlası ile haketmektedir.
siyasal islamcı kesimin ahlaksızlığını, terbiyesizliğini ortaya koyan nice çirkin yaklaşımdan birisi daha.

7-8 aylık hamile kadınlar para kazanabilmek için, hayatlarına devam edebilmek için çalışmak zorundalar bu ülkede. neymiş beyzademizin gözüne estetik gelmiyormuş, hava almak isteyen kadınları eşleri ''araba'' ile gezdirsinmiş.

ulan herifçioğlundaki fikirlere bak yahu. tamam çala çırpa memleket aristokrasisini bilcümle kendinizden oluşturdunuz, para pul, şatafat, lüks yaşam herşey sizde ulan bari bu kadar milletin gözüne sokmayın.
eveet ülkede zaten herkesin arabası var, arabası olanların da hepsi hamile kadınların asla spor yapmaması taraftarı, spor yapmak dışarıda 'hamile iken' yürümek çok ayıp çok sağlıksız bir şeyken..
ulan nereye gidiyoruz şuna bak. böyle herifler nasıl televizyona çıkıyor. ne biçim ülke burası ya.
Türkiye de sokağa çıkmaması gereken o kadar çok insan var ki hamile kadınlar bunların arasında değildir.
eğitim şart. terbiyesizlik bunu aklından geçiren , bu söylemi paylaşan , bu düşünceye sahip olandır.
"senin anandan çıkman büyük terbiyesizlik asıl" demek lazım...

o değil de şafii propaganda kanalı ve kürtçülük borazanı trt için faturalardan kesilen payın şehit aileleri ve gazilerine dağıtılmasını istiyorum ben.
(bkz: bakın kocam beni sikti)

hamile bir bayan görünce aklına yukarıdaki önerme gelen sikik yobaz düşüncesi.
arap ülkelerinde kadınların araba bile kullanması yasakken, bir kısmımızın onların yolunda ilerleyerek yavaş yavaş kadınları, akılsız kadınların da desteği ile toplumun en aşağılık yerine göndermeye çalışmasıdır...

(bkz: erkek egemenliği)
yapması değilde gezmesimi terbiyesizliktir diye sinirlendiren bir hoca beyanı.
hocamıdır nedir artık.