bugün

evet efendim... dün meslek lisesi öğretmenleri olarak iftardan bir kaç saat sonra halı saha kiralayalım orada bir güzel maç yapalım, pis erkeklik hormonu salgılayalım diye kararlaştırmıştık, neyse dün saat 22:00 dı 14 öğretmen paraları birleştirip verdik ve ayrımlarımızı giydikten sonra içeri girip ısınmaya başladık bazı göbeklı öğretmenler şut çalışıyorlardı, bende bacakları kıllı bazı sigara keşi öğretmenlerle ısınma koşusu yapıyordum, millet açma germe hareketleri yapıyor falan son derece sportif bir ortam yani...

işte tam maça başlayacağız, fen lisesi takımı dış kapıdan içeri girmeye başladı, formaları falan kuşanmışlar atlıyorlar zıplıyorlar derken bizi hiç siklemeden sahanın içine akmaya başladılar. en arkadada fen lisesi müdürünün ibne oğlu içeri girdi ibne pitbull gezdiriyordu elinde zincir resmen ağzından salyalar akan bir pitbull soktu içeriye, ilk önce bozuntuya vermedik ama fen lisesi müdürü direk bizim müdürün üstüne yürüdü ve iki eliyle bir kez yittikten sonra şöyle dedi:

-siktir çık lan,

bizim müdür şaşkına dönmüştü.

+''ne oluyor kardeşim'' dedi.
-siktir çık lan
+deli midir nedir alın yahu şunu
-(fen lisesi müdürü dilini büküp göstererek) bak laan
-ağzıni siktiğime bağale lan.

dedi ve sırıtarak bizim müdürü yittirmeye başladı iki müdür arasında yitişmeler el kol indirmeleri yaşanıyordu. biz derhal araya girdik ve iki müdürü ayırdık. sonra fen lisesi müdürü ''bu amcık beni tanımıyo galiba'' dedi ben hamen onu sakinleştirmek için, ''affedin yüce efendimiz o sizi bilmiyor. daha önce hiç öğretmenevine gelmedi ve sizin muhteşem tahtınızı görmedi'' dedim. ''sende sus lan amcık'' dedi ve bağırarak tüm salona hitab etmeye başladı ''oğlum biz fen lisesiyig istediğimiz zaman istediğimizi yaparıg, amcıklar bizi görüyosunuz hala niye terk etmiyosunuz lan burayı'' dedi.

bizim müdür ''ama burayı 90 dakikalığına biz kiraladık'' dedi. içimden aha bu sefer boku yedik topluca falakaya yatıracaklar bizi derken çok tuhaf bir olay gerçekleşti. fen lisesi müdürü kibarlaştı ve ''ha tamam o zaman, siz oynayın saha nasılsa bizim biz sizden sonra oynarız keyfinize bakın'' dedi ve sesini yükselterek kendi takımına hitaben ''yürüyün çocuklar çıkıyoruz'' dedi.

fen lisesi takımı ağır ağır sahayı terk etti. bizim tam oyunumuza dönecekken bir dolapların döndüğünü fark ettim. fen lisesi müdürü oğluna bir göz işareti yaptı ve ardından oğlan birden pitbulu serbest bırakıp sahadan koşarak çıktı. ibne fen lisesi ÖĞRETMENLERi kapıyı üstümüze çekip tutmaya başladılar.

manzarayı bir düşünün sevgili yazarlar, bir halı sahanın içinde 14 tane et ve azgın bir pitbull, tahmin edeceğiniz gibi ortalık 56 olmuştu, ben hemen sahanın filelerine tırmanıp yukarı çıktım ve kendimi garantiye aldım. ama aşağıda durum çok kötüydü; çığlıklar, kaçışmalar, kaçışırken çarpışmalar, tam bir can pazarı... ve fen lisesi takımının şeytani kahkaları...

NEYSE millet canını kurtarmaya çalışırken o debelenme esnasında bir baktım bizim müdür altıma gelmiş taç çizgisinin dibine sinmiş, önünde pitbull bunun ayakkabısını kapmış çekiştiriyor, müdürün arka çatılamaya başlamış olmalıydı ki ağlıyordu, onu kurtarmalıydım

kendimi bir pankreas güreşçisi gibi boşluğa bıraktım ve koca vücudumla süzülerek köpeğin üstüne düştüm, ah o an... acı bir hayvan çenilemesi tüm sahayı aldı. bizim müdür fırsattan istifade edip kaçmayı başarmıştı bende hemen hayvanın üstünden sıçrayıp tekrar filelere asıldım, ama hayvan hareket edemiyor sadece acı acı inliyordu ''kaburgaları parçalanmış olmalı millet'' diye bağırdım, derin bir nefes almıştık. o esnada fen lisesi müdürü içeri girip bizim müdürü bir yumrukta indirdi ve üstüne oturup son sözü söyledi:

''biz mi? biz adamın ımmına goruh''
(bkz: otur sıfır)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar