bugün

tanım : horrussbu çoccoooğ dur resmen.

aslında olayın bütünü kız arkadaşın seyrettiği maçta erkeğin cinsel organlarına top gelmesidir ki siz o an fiziksel acıyı hissetmezsiniz. aslında hissedersiniz de yerde acı içinde kıvranırken kız arkadaşınızın size acınası gözlerle bakması , hatta sizden umudu bile kesmiş olabilmesi üzerine daha çok ruhsal bir çöküntü yaşarsınız. ayrıca yerde yatarken piç arkadaşlarınızın 'işe işe oğlum ' çığlıkları bütün etrafa yayılır ki etraftaki bütün insanlar yerde yatan insanın neden yerde yattığını anlayıp acı acı bakarlar.

işin en acı tarafı halı sahada bu tür olayların yaşanmasından sonra size yavşayan kızlar varsa artık olmayabilecekleri gerçeğidir.

kural : cinsel organlara abanmayın oğlum. plase falan vurun!

(bkz: o hikayedeki mal benim)
-işe olm işe hadi çişş geçer işe bi çişşş
+lan siktirin gitt ıhh
-işee çişşş
organ sahibini kısa süreliğine iptal eden nesne.
bir de bunların çim sahada gelen türleri var ki, off, atsan atılmaz, satsan satılmaz. evlerden ırak olsun...
sayesinde özellikle gözlerde ve sonrasında tüm vücutta şimşekler çakar,bi anlık bile olsa herşeyin sonu gibi hissettirir.sonrasında o inanılmaz.dayanılmaz ağrı geçince binlerce kez şükredersin
topuk üstünde zıplamamıza neden olan ve sonra topu oraya atan insanın suçluluk duygusuna kapılıp sizi wc'ye götürüp işetmeye kalkmasına neden olan olaydır.
sikine güvenmiyosan baraja ne işin var o zaman.
dur bi bakayım bişey var mı diyen arkadaşa farklı gözle bakılmasına sebebiyet verebilir..
geçen sene oynadığım baaya taaaşşşııaaaklı bır derbiden sonra beni de hayattan soğutmuştur bu lanet olası şey. hayır yani o top o bölgeye çarpıktan sonraki acıyı yaşamakdansa ölmeyi tercih eden çok insan tanıyorum ben
abiler açık açık söylim tanım bana çok yabancı geldi...

- abi nooolduu...
+ yok bişey cinsel organıma top çarptı, kahretsin!

he sen bana sor sike top çarpması ben anlatayım acısını, ama cinsel organ diyince şimdi bi garip oldum, kimlerle top oynusunuz olum halı sahada, cinsiyet ayrımı yaptırtmayın burda millete.

acı tarifi: böle sızlama, ürkme, yanma yapar, işemek istersin işeyemezsin böle boktan bi durumdur... bu tanım sadece cinsel organını işemek için kullanlara gelsin.

(bkz: halı sahada kukuya top çarpması) dolu olmasını çok isterim bu bakınızın...