bugün

bos beles tiplerin yasadigi ulkedir. neymis efendim hayraninin kavalyesi olmus. aman ne buyuk basari hemen saksaklamak lazim. hemen basligini acmak lazim. sanki herif kansere care buldu.
nihat doğan ın bile ünlü olduğu ülkede tartışılması gereksiz bir konudur.
Aslinda unlu olmak demeyelim ama dun kendisinin de dedigi gibi bu kadar normal bir meselesi bize ozletecek, bu kadar mutlu edecek bir unluler toplulugu doneminde yasadigimiz ulke sorun oluyor.

Adam kapidan cikiyor yuzlerce insan kendisi icin oluyor adeta cigliklarin biri bin para, kaldirip kafasini gulmuyor...
Atli kovalarcasina kaciyor.

Bu yuzden bu tip adamlar degerli ve sirf bu yuzden dahi unlu sayilabilir.
umut barındıran ülkedir. Tabi aynı ülkede kalben, model, demet akalın, aleyna tilki de ünlü. Yarı umut diyelim.
latif doğan ünlü oluyorsa Haluk Levent tabiki ünlü olacak. hatta değeri bilinmiyor.
aleyna tilki ve türevleri proje ''sanatçılarının'' ünlü olduğu ülke kadar adama koymayan ülkedir.
"Sanatçı" kavramının yerleşmediği ülkedir. Hayır haluk levent'in neyini eleştiriyoruz? iç çamaşırı modelistini dizi oyuncusu, sinema sanatçısı(!), şarkıcı yaptığımız bir ülkede uğraşacak meselemiz mi kalmadı işini layıkıyla yapmaya çalışan 3-5 insanı eleştirmeye çalışıyoruz? Kızın bir tanesi ismi lazim değil. Çıkıyor bikiniyle bir klip çekiyor hurra 'sanatçı' oluyor. Bu kadar kolay mı yahu sanatçı olmak? Ulan adam futbolcu dizide oynuyor. Adam tiyatrocu gidip pop şarkıcısı olmaya çalışıyor! Kabiliyeti ve yeteneği olan nadir istisnaları ayrı tutuyorum. Ferhat göçer, misal. Adam doktor, ama allah vergisi bir ses tonu var. Müziği yorumluyor bu adam. Ya ben anlamıyorum bu ülkede bir işin eğitimini almış kalifiye adamlar boş geziyor, sırf götü, başı, göğüsleri, gözleri güzel diye birileri şarkıcı, oyuncu, star bilmem ne oluyor. Söylenecek aslında çok şey var da neyse, bu kadarla yetinelim.

bizim önce bir şeyi iyi öğrenmemiz gerekiyor. Sanat nedir, nasıl yapılır? Sanatçı kimdir, nasıl sanatçı olunur? Bunu öğrenince bir şeyler düzelmeye başlayacak zannımca.
Ülkelikten çıkmıştır.
haluk levent bu ülkede ünlüyüm sanatçıyım diye geçinenden daha karakterli daha vatansever ve daha örnek bir insan.