bugün

ne kadar ak partili akrabam varsa onlar da dahil olmak üzere "evet" mührünü basan herkesin amına koyim.

rahatladın mı sayın amına koduğum?
hacı biz zaten kendini halk diye tanımlayan alık sürüsüne kayıyoruz, çok takılma sen böyle şeylere yani..

edit:alık dedeler rahatsızzz..
https://www.youtube.com/watch?v=y00QwwbwkKM

kendini hileyle seçtiren hükümete sövmek çarpıtılmış, halka mal edilmiştir.
Hitler i kendi halkı seçmedi sanki amk. Bu hükümeti ayrıca halk seçmedi. Halkın seçtiği kısa adamın götüne kim tekmeyi vurdu hatırlayın.
binbir türlü hileyle seçilenler ne zamandan beri halkın seçtiği hükümet oluyor önce onu konuşmak lazım.
halk seçti diye ölümleri meşru görüp en tabi hakkımız olan yaşama hakkımızın gasp edilmesine de mi susacağız?
ölenler hep akp li olursa belki susmak kabul edilebilir ama ölenlerin hepsi maalesef akp li değil.(belki de hiçbiri değildir) bu yüzden bu diğer insanları da ilgilendirir. yarın dolayısıyla herkes için önemli olan bir konudur bu ve burada insan ölümleri varken gidip partinin savunmasını yapmak saçmadır. hep akp liler ölsün bak kimse hükümete gram küfür ediyor mu?

öyle olsa olur ama bu durumda tepkisiz kalmak doğru değil.
yalnız asrın lideri seçilmiş başbakanı işten atıp yerine postasını koydu

bunu da not edelimde.
Bu kadar ölüme rağmen bir kişi bile sorumluluk almıyor ,Cb baş danışmanı ahl saldırısını abartmayın diyor , başbakan güvenlik zaafiyatı yok diyor kusura bakamayında böyle halkı da sikeyim böyle hükümeti de sikeyim.
evet arkadaşlar bir imam hatip liselilere ayar programına daha hoş geldiniz.

-seçen halk da eleştiren bu ülkenin vatandaşı değil mi?
-akp yi halk secti de chp mhp hdp kpss sınavıyla mı geldi?

akraba evliliği misiniz?
seçmese idi, sövmese idik....
halkın seçmediği hükümete sövmesidir.
sadece hükümete oy verebilenler mi eleştiriyor hükümet ve eylemlerini ? adam eleştiri ve muhalefetin sözlük anlamlarına baya kafa atıyor. ben de seçseydim yine eleştirirdim olum aptal mısınız lan anam mı babam mı sanki partizanlığı bir kenara bırakın artık.

hoş bu hükümeti seçen halkın ne olduğu da belli zaten ya...
Primattan hallice, düşünce sistemini dogmatiklik ve yozlukların yönettiği ortadoğulu cehalet yongası halkın kararını tanımıyor, saygı da duymuyorum.
bu ülkeden de gitmiyorum. ülke de benim devlet de.
Sen ortadoğulu arap yalağı bir piç kurususun.

Seçmen ehliyeti değil fiili ehliyeti dahi meczup halkının amına koyim.
akp ye oy veren kendi babam olsa amk. bu kadar da netim. değil ki hükümete küfretmek.
Solcuların, ak parti den kurtulmak için kendi kafalarından estırdiği rüzgardır. Ak Parti ye oy verenler pısmanmıs! Yesinler yalanını! Bu yalanı sosyal medyada her seçim öncesi ortaya atıp, sonra seçim sonuçlarıyla mor olmaktan bıkmadınız mı? Şu memleket cumhuriyet ten bu yana az çok alt yapısını yapıyorsa ak parti zamanında olmuştur. Geçmişte niye bir hizmet yoktu peki?
Hiç ayırmıyoruz akraba falan hain haindir , kanı bozuk olan kanı bozuktur , tecavüze susan , teröre destek olan , insan haklarına , doğaya saygısı olmayan kişi zaten akrabam değil...

(bkz: alayına sövüyorum)
isyandır.
"çoğunluk faşizmine" karşı direnmektir.
Siz bu ülkenin güzel ve aydınlık insanları it dalaşı yapmayı tercih etmiyor diye yok sayma gafletine düşüyorsunuz ama çoğunluk diktatörlüğünüz yıkılacak.
o güzel insanlar yapmasa, oyuncağı olduğunuz emperyalizm tarafından yok edileceksiniz.
eğer ak parti için herhangi bi şey yaptıysam kendimin de amına koyayım. gelmişimi geçmişimi sikeyim. hayatımı sikeyim.