bugün

kendini hiç sevemeyendir .
rahmetli babannemdi.
ara sıra memnun olup olmadığı zaman entry giren insandır.
bir türlü mutlu olamaz,çevresinde ki güzellikleri göremez . görür görmek istemez. istediği tek güzellik yanında değildir .Sevin onları . O da sizleri çok seviyor ama yorgun bu aralar.
beterinde beteri vardır anlayışından haberi olmayan insandır.

ne olursa olsun bir şekilde halinden memnun olması gerekmektedir. şükür her an yapılmalıdır. anlık halin senin nimetindir. o halde oda elinden alınmadan şükret. hiçbir zaman kendini ve sana verilen imkanları küçümseme.
ankaralı olmayıp ankara'da yaşayandır. ankara'dan artık kusacaktır.
şükretmeyendir.
kabul etmeyen insandır;şükretmek tabi ki gerekir ama bunada şükür diyen zihniyetinzii sikiyim,susan insanları sikiyim,eyvallahçıları sikiyim,sizin ben şerefinizi sikiyim.
halimden memnun değilim ama başkası olmak da istemezdim, başkalarının halinden de memnun değilim.
Hiçbir zaman memnun olamayacak insandır.
ülkemiz insanının çoğudur. hiç halimizden memnun değiliz. zor zamanlardan geçiyoruz.
beni bu hale istemediğim bir olay getirdiği için maalesef benimdir. ancak psikolojik sorunlarımdan önce halimden memnundum.
benimdir.
%90 ihtimalle türkiye cumhuriyeti vatandaşı bir gençtir. zira memnun olunacak herhangi bir hali baltalamaya çalışanların ülkesi.