bugün

manzarası ve sahne showlarıyla insanı kendine hayran bırakan açık hava diskosu.

giriş h.içi 40, cuma ve cumartesi 50 lira ve 1 yerli içecek ücretsiz. dekorasyon mükemmel, içerisi malum bodrum beyazı. masalar, yerler, duvarlar hatta garsonların kıyafetleri bile beyaz. hal böyle olunca birkaç spotla mekanı coşturmak çok daha kolay oluyor sanırım. sahne kameralarla sürekli gözetleniyor. olası bir taşkınlık halinde güvenlikler duruma anında müdahale ediyorlar. vip bölümleriyse sahiden insanı kıskandırıyor. yalnız bu bölüme ikram edilen meyve tabakları bildiğin dün geceden kalma gibi, mekanın tek eksiği bu sayılabilir.

içeriye girerken sizi karşılayan personel güler yüzlü. öyle tatlı kafa selamları veriyorlar ki, kendinizi sahiden önemli bi bok zannediyorsunuz hahaha.

ben çok sevdim. istanbul'da gittiğim onca mekandan çok daha farklı geldi. gidin arkadaşlar, gidin. hatta mümkünse 2 erkek gidin.
Bodrum'da yer alan acayip ötesi bir club. Değişik kasalı bir arabayla 4-5 tane manken hatunu şov yaptırıyorlar akşamları.. Bildiğin patates soğan diye bağıran satıcılar gibi son ses müzikle striptiz yapan hatunlar arabanın kasasında, sokak sokak dolaşıyor. Garip bir yer.
Mekan çok şık, velhasıl 40 yılı aşmış bir mekandır kendileri. Dj'leri, müzikleri, konumu desen kusursuza yakın fakat içeri her tipten adamı almaları berbat ötesi! içerisi paralı asker dolu. Bence ismine yakışır şekilde işletilmiyor. içeri de hap atıp dans eden mi ararsın, yoksa sağı solu kesip çiftlerin arasına nifak tohumları eken itleri mi. Mekanı restore edeceklerine işletme kurallarını değiştirseler iyi ederler. Şahsen bir daha bu şartlar altında adımımı atmam..
Bodurm'da 38 yıldan bu yana hizmet veren dünyaca ünlü mekan. kapanmıştır.

arsanın sahipleri çıkmalarını istemiş. götlerine mi sokacaklar arsayı ne yapacaklarsa artık.

görsel

http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2448649
iki defa aktığım ortam. Ancak ikinci gidişimde 6 yıl önceki ilk sefer kadar keyif alamamıştım (yine de oldukça gideri vardı tabii).
eskiden çok kaliteli bir ortamdı. evet son yıllarda ben de duydum durumun vahimiyetini ancak bu yıl gidip bakacağız, bakalım son durum ne...