bugün

görsel

3xxx'te görüşmek üzere. Kahin miyim len ben? Çok fena bir şey oldum kozmik enerji falan...
Half life serisinin bir fanatiği olarak olmamış diyorum. Fanatiklerini seriye tekrar kavuşturmak için değil Vr sektörünü canlandırabilmek için çıkarılmış gibi duruyor. Sırf bu yüzden tutmayacak. 2010'lu yılların başında olsaydık bari grafiklere kaliteli diyebilirdim ancak vr olayı yüzünden midir yoksa oyun aceleye geldiğinden midir bilmiyorum grafikler beklenenin altında. half life 2'nin dönemine göre (2004) enfes olan grafiklerinin üzerine çok bir şey koyamamışlar gibi. 2013'te çıkan crysis 3'ün grafikleri bile daha iyi duruyor. vr'a çıkartmayın demiyoruz çıkartın ancak pc'ye de çıkartın. Bu serinin fanatikleri zaten 2000 yılı öncesi doğmuş, belki de ilk oyunu 640x480 çözünürlükte oynamış adamlar. yani pubg, fortnite, apex legends gibi açık dünya multiplayer oyunlarına aşina olmuş z kuşağı bebelerine oynatamazsınız bu oyunu. yazık olacak. ancak pc'ye çıkarsa veya gün gelir vr alırsam tabi ki oynayacağım oyun olacaktır.
minimum sistem gereksinimleri zaten steam sayfasında gösteriliyor. amd tarafında rx 580, nvidia tarafında gtx 1060 ekran kartı minimum ayarlar için yeterli. ayrıca oyunun klavye-fare desteği olmadığından bir vr kitiniz yoksa oynayamazsınız.
120 km ile çarpışma yaşadığınızda bile hasar vermeyen oyun. volvo bu kardeşim yaptı mı sağlam yapıyor herifler *
oyunun sonundan şunu anlayabiliriz ki, half life 3 geliyor.