bugün

half life episode 3 ten sonra çıkması beklenen oyundur. büyük bir ihtimalle 10 yıl içinde bu başlıkta en az 30 sayfa olacaktır.swh swh swh
zamanında çıkmasını çok bekleyip en sonunda umudu kestiğim bir oyundur. ama çıktığında sabrımın karşılığını vericek kalitede bir oyun olarak düşünüyorum.
3d olsun, yanında da gözlük. oh yeah.
gordon açsın artık ağzını, alyx babasının ölümünden sonra pek bir kırılgan olsun gordon la interaktif sarılmalar falan olsun. robot da uzak dursun. kızın dibinden ayrılmıyor ki yalnız kalalım. sonra gordon gay mi, öyle robot olacak kıza yaklaşmaya çalışacaksın yek ya ?

ya da siktir et 2011' de çıkarsınlar portal 2'yle beraber.
büyük bir ihtimalle başka projelerin peşinde koşacağı için valve bunu gerçekleştirmeyecektir.
belki ilerde çok çok sonra bişeyler yapabilir.
görsel
Episode three çıkmayacak diye beni üzen fakat 2012 yılı itibariyle çıkacağına inandığım oyun.
edit 1: (bkz: sen gelmez oldun)
edit 2: (bkz: dön dön bebeğim)
edit 3: ilk entryim. ve yıl oldu 2014 gene gelmedi.
edit 4: 2016 oldu oha.
HL2 EP3 yerine gelmesi beklenen oyun. Eee bunca yıl geçti. koskoca valve bu kadar sürede sadece bir episode yapıp geçmeyecektir herhalde.
http://www.oyungezer.com....erine-half-life-3-geliyor
http://oyungezer.com.tr/h...2-valve-yine-ne-pisiriyor
serinin her oyununda olduğu gibi, çıkana kadar kanser edecek oyun.
eğer valve kanser etmeden bu oyunu çıkartırsa iyi ses getirir, bundan eminiz. o oyun bu oyun yani.

(bkz: reserved)
(bkz: half life 2 episode 3)
çok bekleten oyundur. 2007 den bu yana tek bir resim ile halen bir ümit oyunu beklemekteyiz.
Opisode 3 ten 3 yil sonra cikmasi muhtemeldir. Zira valve nin politikasi geregi 3-4 yil beklemeden yapamiyorlar. Gercek efsanedir halflife. Muazzam bir gizeme ve gerilime sahiptir. Bak demedi demeyin matrix gibi bir sonu olacak, dunya tekrar normale donecek, o gunleri gorecegiz. Bekliyoruz efendim.
çıkmaması gereken oyun. daha fazla batırmasınlar half life ı.
1 güzel , opposing front şahane , ama 2 ve küsürleri sidik gibiydi.
zorlama bir dişi karakter , " e madem giysin var dünyayı kurtar" muhabbeti...
1. deki karmaşa ve postu kurtarmaya çalışan adam senaryosundan sonra tükenmiştir.
half-life serisinin çıkış tarihlerine bakarsak, bu kadar gecikmesi aslında normaldir. çıkış tarihlerine bakalım:

half-life (19 kasım 1998)
half-life 2 (25 haziran 2004)
half-life 2: episode one (1 haziran 2006)
half-life 2: episode two (10 ekim 2007)

şimdi arada portal'dır, left 4 dead'dir vs. ile valve bizi susturmaya çalıştı. tamam, yedik biz de. özellikle portal kısmını feci yedim ben. ama matematiğimizi kullanırsak, bu oyunun 2013'de çıkacağını söyleyebiliriz. hatta 2013'ün 3. ya da 4. çeyreğinde çıkacaktır büyük ihtimalle. eğer çıkmazsa bana kapak olur, çıkarsa da ben demiştim derim.

eğer valve bu oyunu en geç 2013'de çıkarmazsa, gider gabe newell'ın çükünü keserim ayrıca. valve'ın fanboyuyum, ama acımam, yaparım bunu gabe. kestirtme çükünü bana.

edit: çıkmadı. gabe çükünü kolla.
akabinde bekleten oyun, beklenilen oyun.
sol frame'de görünce haberi çıktı sandıran, yapılıyorsa da devlet sırrı gibi saklanan oyun.

ya tamam hl reklamı yapmak huyunuz yok da, be allahsızlar insan iki kelam eder?
steam den sıcak para aktığı sürece gabe newell in yapmak için kılını kıpırdatmayacağı, çıkmasına mucize gözüyle baktığım serinin olması gereken devam oyunu.
bu sefer geliyor diyorlar.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/21232285.asp

half life 3 bitmiş.
Bir hürriyet klasiği olarak saçma sapan bir haberle yakında çıkacağı söylenen oyun. Yakında çıkacağı falan yok hiç boşa heveslenmeyin. Haberde geçen gamescon olayının birisinin uydurması olduğu ortaya çıktı zaten.

Olur da oyun çıkarsa ben bu girdiden ötürü döt olmaya razıyım.
gamescom'da pek de yetkili olmayan site işleriyle uğraşan grubun eğlenmek için tanıtılacak oyunlar arasına eklediği oyundur. kahkahaları basmışlardır.
halif ile 3 diye 404errordan okulasi muhtemel yazar.
hürriyet haberine göre 2014'ün ilk aylarında çıkacak oyun.

http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/21520453.asp
yıllardır beklenendir.

o çıkana kadar çocuklarımız olur anasını satıyım.
bu ne overrated bi seridir ya of içim baydı, sokiyim 3.süne