bugün

Türk halkıda 1500 yıldır Barbar ve terorist olarak tanınıyor avrupada peki biz barbar ve terroristmiyiz hayır değiliz bu sizin açtığınız konu başlığıyla aynı fikirde olanlardan dolayı bu ülkede huzur yok adam kürt doğmayı kendi mi seçiyor allah öyle yaratmış allahın hangi ırkta yaratacağını seçtiği bir insanı bizim yargılamamız doğru değildir cidden dininize bağlıysanız türkün türkten başka dostu olmaz diye ırkcılık yapmayın benimde kürt arkadaşım var hemde 7 boydan kürt babası cumhurbaşkanımızın kasımpaşadan arkadaşı ve onların dediği şey hdpye oy veren kürtün ben amına koyayım bu düşünceye bende katılıyorum ama ırkçılık düşüncenıze katılmıyorum.
12 yıldır adiyaman da yasiyorum. ankara liyim. bir sürü kürd kardesim var.
Siyonizmin hala elde edemediği türktür.
benimdir. karakter bir ırka göre tayin edilebilecek kadar basit bir şey değil maalesef.
bu sözlükte bu kadar aleni niçin ırkçılığa müsaade ediyorlar aklım almıyor. söylediğinin ne anlama geldiğini bilmeyen ergenleri almayın sözlüğe.

(bkz: ergen sıçmığı)
akplidir.
elinde şehit kanı vardır.
Mehapelidir.
insan sevgisinden yoksun olanlara inat ayrım yapmadan, yargılamadan insanları sevendir.
insandır net.
spastiktir.
Tüm türkiyenin kaderiyle oynayan beyinsizdir.

Altını çiziyorum;
Be yin siz...
kürtlerin yaptığı ırkçılığa göz yumup, kendi insanına faşist diyen ruh ve akıl hastası kişidir.

ulan bari şu kadar şeyden sonra akıllanın be.

senin kardeşim dediğin adam,

elinde imkan olsa ilk seni öldürür atar bir kenara.

uyanın artık.
cocuklari pistten alalim lutfen.
kardeş siz kürtlere bölücü diyorsunuz ya, hayırlı olsun siz çoktan bölmüşsünüz ülkeyi.

ne sanıyorsunuz? kürtlerle barışmadan doğuyu elinizde tutabileceğinizi mi düşünüyorsunuz. aptallık etmeyin. hayalperest olmayın.

öyle asarım, keserim, biçerim ile olmuyor bu işler.

edit: adam her gün şehitlerin geldiğinden bahsedip, kürtlere saldırıyor. gelen şehitlerin arasında kürt çocukları da mevcut. şehit mertebesine ulaşan adam otomatikman türk olmuyor.
biz kesinlikle onlarla kardeş falan değiliz artık kendinize gelin şu ermenilere daha fazla yüz vermeyin.
Bırakın şu içlerinde iyileri vardır saçmalığını nereye kadar sürdüreceksiniz bunu ben bilmiyorum.
Asıl olaya da gelirsek: Şu anda kürde kardeşim diyebilen zaten Türk olamaz... Bu kadar..
Ula ne ara kürt nüfusu arttı la.
Müslüman kürtlerin değil,marksist pkknin kalleş olduğunu bilmeyen yazar beyanatıdır .
siz sanıyor musunuz ki sadece kürtlerden oluşan bir terörist gruba karşı savaşıyoruz? ( savaşmıyoruz.)
Aptal olan türktür. Humanıstliyin anlamı yok. Bu piçlerin kanında var ihanet etmek kalleşlik etmek. iyi kurt yoktur ihanet etmeye firsat bulamamış kürt vardır.
Faşist ruhlu arkadaş, türküm ve Kürt benim kardesimdir. Amerikan emperyalizminin kullandığı insanlardan kurtulunca yeniden hayatı güzelce inşa edeceğiz..
Pkk ve diğer terör örgütleri evet haklısınız kürt kökenli olup tamamı safi kürt gruplar değildir.
Içinde türk,arap,çerkez hatta ve hatta paralı asker dedikleri diğer milletlerden vatandaşlar da bulunmaktadır.
Sen yine hobi olarak nefret et o ayrı.
Ama bil.
Bir her kürdü Pkk'lı sanan türk değildir.
Her Kürt pkklı değil tamam da bu HDp Nasıl Güneydoğu'da %80 alıyor?

Halk desteği oldukça açık bunu anlayın artık. istanbul'da izmir'de yaşayan Kürtler tabii ki azınlık oldukları için ses çıkaramıyordu. AKP döneminde onlar da konuşur oldular.

Bu kardeşlik değil salaklık gibi duruyor.
Beni kardeşi olarak gören her kürt kardeşimdir.

Düşmanı olarak gören her Kürt de düşmanım.

Kaldı ki insanlığın doğası bunu gerektirir.

Gözümü oymaya çalışan insan neden benim dostum olsun ki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar