bugün

Tedbiri elden bırakmayan ama aynı zamanda da talihli sayılması gereken insanlardır.

Belirti vermeden atlatmış olabilirim bilemiyorum.
Ama ilk günden beridir önlemlere harfiyen uyduğumu biliyorum.
Maskeyse maske, sosyal mesafeyse sosyal mesafe, hijyense hijyen.
Tatil yaptım, seyahat ettim ama meselâ seyahatte çift maske taktım, dezenfektanı, kolonyayı, ha babam de babam kullandım.
Az sayıda olsa da avm' ye de gittim, işimi halledip fişek gibi çıktım ama, öyle laylaylom yapmadım.
Birkaç arkadaşımla dışarıda görüşüyorum, açık alanlarda... balık istifi cafelerde değil.

Evime konuk kabul etmedim, bazı zorunlu hallerde ise balkonda oturduk, içeride değil.
Dışarıdan eve gelince, duş almaya, ağız gargarası yapmaya dikkat ettim.
Multivitamin kullanıyorum en başından beridir, kefiri, zencefili, zerdeçalı, bitki çaylarını ve bolca su içmeyi hayatımın olmazsa olmazı haline getirdim.
Yürüyüş yapmayı, yogayı hiç bırakmadım.

Şu ana kadar corona olmadığımı düşünüyorum, ama her an olabilirim tabii ki, bunun farkındayım, yaygın deyimle çember epeyce daraldı.
Corona olmaktan değil, ağır seyretmesinden korkuyorum.
Olur da yakalanırsam, hafif atlatmak adına elimden geleni yapıyorum. Umarım işe yarar.
Hepimize sağlık diliyorum sözlük...
Benimdir. Olabildiğince evden çıkmayıp insan içine girmiyorum. Ama çember daralıyor cevremde , aile yakınlarımın çoğu oldu.
Inanilmasi güc ama ben. Nasil basardim bilmiyorum. Aha buldum ben normalde de saat 20:00 den sonra sokaga çıkmıyorum.
Nasıl başardığımı bende bilmiyorum çinden gelen konteyner icine bile girdim.
başarıları nedir merak edilen insanlardır. o kadar dikkat ettiğimiz halde virüs bizim sülalenin içinden geçti aq.
Evli insanlar sabaha kadar aynı yatakta yatıyor sorun yok (bu konu da uyarı yok)
Sabah işe gidecekler, araba da sen arkaya otur muhabbeti, maske tak muhabbeti.

Bilmiyorum bana saçma geliyor.
(bkz: adı lazım değil baş harfi ben)*
Tüm dünyada 80 milyon kişi bu virüse yakalanmış. Dünya nüfusunun yüzde biri diyebiliriz. Yüzde 99 yakalanmamış. Tüm tantana bu yüzden. Bütün o korkularınız, insanların eve hapsedilerek ve fakirlestirilerek psikolojilerinim bozulması, eve kaoanmalar nedeniyle küçük işletmelerin iş yapamaması ancak online alışveriş sayesinde hep en büyüklerin kazanması. Böyle komik bir sebep yüzünden. Hala bu yalana inananlara anlam veremiyorum...
Ben ve enişteniz. Öyle tedbir falanda yok.
virüsün ilk başladığı gündeki ciddiyetle mesafeye ve maskeye dikkat ettiğim için benimdir. tedbir virüsten küçük değildir.

ccc fahrettin baba ccc
Ben
Bi de yarım ciğerle yaşıyorum.
O benim işte...ama...Social distancing olayına dikkat ettim ve hep maske taktım, ve maskeyi de "doğru" taktım ...
işim gereği, Gün içinde yüzlerce insanla temas halindeyim. Maskeye, sosyal mesafeye hijyene dikkat ederek bugüne kadar geldik. Yarın ne getirir bilemem. Elbet bir gün bulaşacak bu illet bize, ne kadar geç o kadar iyi.
o ben oluyorum. eyyyyy 2020 sen mi büyüksün ben mi.
ben dahil olmak uzere hala yakalanmamis alfalara ek maas baglansin.

umarim bizi de 4.faz mecburi asiyla telef etmezler.
güncel Önemli Başlıklar