bugün

12 eylül 2010 tarihinde ki referandum sonucunda daha özgür olacaktık. daha ileri demokrasiye geçecektik. biz hayırcılar "beyler adamların amacı yargıyı ele geçirmek" dedikçe siz hayır diyordunuz. bu işin sonu aydınlık diyordunuz. evren yargılanacak, üstünlerin hukukundan, hukukun üstünlüğüne geçeceğiz diyordunuz. 2006 senesinde anayasa mahkemesinin yetkileri çok fazla diyen akape 2011 yılında anayasa mahkemesine danıştay ve yargıtayın kararlarını yok sayma yetkisi veriyor. değişen ne beş senede söyler misiniz akapeliler. 2006'da chp güdümündeydi yargı,bugün akape güdümünde.

cumartesi olan olayları nasıl değerlediriyorsunuz? bu mudur ileri demokrasi. gs taraftarı ne yapmıştır. taş mı atmıştır, silah mı kullanmıştır, küfür mü etmiştir. yaptıkları tek şey ıslık ve yuhalamadır. herkesin gözü öyle korkmuş ki gs başkanı protestocuları stada almayacağız diyor, mehmet cansun provakatörleri gördüm diyor. egemen bağışın danışmanı kuş beyinli gerzekler diyor. istanbul b.ş.b spor aş müdürü selim terzi bu protestocuların babası belli değil diyor. piç diyor lan protestoculara.

başbakana yuh demek piçlik midir? başbakanın bunlara ses çıkarmaması demokrasinin ilerlemesi midir? daha yazacak söyleyecek çok şey var ama kısa keselim. nedir düşünceleriniz evetçiler. ne kadar daha söverlerse en ileri demokrasi gelir ülkemize.
evet bir kaç kez daha sormuştunuz hep evet çıkmıştı.
- hala aynı mı düşünceniz evetçiler?
+ ha ??? !!! ???
- hala mı "hala aynı mı düşünceniz evetçiler" diyorum!
+ ??? !!! ??? !!! ???
- yani bunca şeye ramen "evet" dediğine pişman değil misin diyorum..
+ postal yalayacı, laikçi, stütokucu, kemalist, faşik... groooowwwww....
- hah yine devreleri yaktı!
-mazot 5 tl olsun mu?
-evet.
-tayyip totonuza koysun mu?
-evet.
- tayyipin ayağını yalar mısın?
- eveet.
evetçileri yola getirmenin yolunu buldum. soruyu farklı bir biçimde sormak gerekiyor.

+hala aynı düşüncede değilsiniz değil mi?
-eveeeeeeeeeeet!

bak ne kadar kolaymış. feyz al kemal bey feyz! *