bugün

Bu olanlardan sonra halen akp'ye oy vermek mallıktan başka bir şey değildir...
yeni gelecek olan zamlardan sonra hala oy vermeye devam edecek koyunlatdir.yada cikarlari daha maddidir,oy vermeye devam eder.
tekrar ve tekrar söylemek gerekirse.
yine yeni yeniden akp'e vericekler.
türkiye'de sol abd köpeği oldukça herkes ak partiye oy vermeye devam.
kutularına gitmek isteyen nadide varlıklardır.
istediğiniz partiyi tutabilirsiniz, savunabilirsiniz ama insanların kişisel özgürlüklerine karışamazsınız.
kimsenin siyasî görüşüne hakaret etmek istemem ancak asgari ücretle geçinenler karınlarını simitle bile zor doyuracakken bakan oğullarının ayakkabı kutularından çıkan milyon dolarlardan sonra beynini ameliyatla aldıranlardır.
tüm yanlışlarını bilse bile, kendisine zararı dokunsa bile aşık olup ondan vazeçemeyen delikanlıdan hiçbir farkı yoktur.
para sayma makinası almak isteyen kesimdir. evet.
Solda Kemal Kılıçdaroğlu olduğu sürece yapılması mantıklı eylem.
bu bakınızın daha iyi gidebileceği başka yer yoktur.

(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)
sanane milletin ne oy attığından be, bu ülke de ne sağcı ne solcunun buna hakkı vardır. bu ülke de seçme ve seçilme hakkı verilmişse eğer herkes istediğini seçmekte özgürdür nokta.
profosyonel salaktırlar.
inadına ak parti. toz olun şimdi.
aslında verdikleri oydan çok bambaşka şeyler.
(bkz: akp nin önüzümüzdeki seçimlerde olası oy miktarı).
stockholm sendromu yaşayan "hüloooğg!" zeka seviyesinde olanlar.
% 50 tamamiyla yine ak partiye oy verecektir.
Silksen akıllanmazlar.
(bkz: anamı sikseler akp ye oy veririm) diyenlerdir. Ben değilim diyenler öyle diyor.
beyler bağımsız olarak adaylığımı koydum. sloganım da şu : ''bu ülkenin amına koymaya geldim.''

Akp ye vereceğinize bana verin. en azından dürüst bir sloganım var.
koyunluktan eşekliğe evrilmeye aday olanlardır.
benim. acıyorsa çıkarıyım biraz.
ülkesinin geleceğine sahip çıkan, siyasi belirsizlik, istikrarsızlık istemeyen, en önemlisi de sayın başbakanımızı ve partisini seven müslüman kardeşlerimiz mutlaka ak partiye oy verecektir.
müslüman olmayanlardır. hayır yoksa müslümanlığı biri bana açıklasın.
güncel Önemli Başlıklar